تیری آنری نسبت به موفقیت آرسنال امیدوار شده و تیم فعلی را در مقایسه با سال‌های قبل، با کیفیت تر می‌داند.

تیری آنری: حالا به موفقیت آرسنال باور دارم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، 6 هفته از لیگ برتر انگلیس گذشته و آرسنال با پنج پیروزی و یک شکست و با 15 امتیاز صدرنشین است. منچسترسیتی و تاتنهام این تیم را با 14 امتیاز تعقیب می‌کنند. یکشنبه گذشته توپچی‌ها در ورزشگاه اولدترافورد بازی را 3-1 به یونایتد باختند و این اولین شکست فصل آنها پس از پنج برد متوالی بود. اما توقف سیتی اجازه داد تا آرسنال همچنان صدر جدول را حفظ کند.

تیری آنری، اسطوره باشگاه آرسنال، حالا به این تیم باور دارد ولی از سوی دیگر نگران است که با شروع لیگ اروپا و فشردگی بازی‌ها، آرسنال افت کند. او در این رابطه گفت:« در آرسنال حالا می توانم یک تیم واقعی را ببینم. تیمی که هماهنگ و یک‌دل است و این را دوست دارم. این تیم متفاوت با سال های قبل است و با بازیکنانی مثل گابریل ژسوس، ویلیام سالیبا، مارتین اودگارد و بوکایو ساکا، بهتر و باکیفیت‌تر بازی می کند. خیلی وقت بود که امیدم به آرسنال را از دست داده بودم ولی حالا به موفقیت این تیم ایمان دارم.»

آنری ادامه داد:« اما من نگران شروع لیگ اروپا و فشردگی بازی ها هستم. فکر می کنم ترکیب ثابت آرسنال به اندازه کافی خوب است اما فصلی طولانی در پیش است و نقش بازیکنان ذخیره بسیار تعیین کننده خواهد بود.»