دو بازیکن خارجی پیکان انگیزه زیادی برای پایان دادن به بدشانسی های خود در لیگ برتر دارند.

خارجی‌های پیکان، امیدوار به پایان  بد شانسی ها(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیتو اوکلو و شرزود تمیروف دو بازیکن خارجی پیکان هستند که در هفته های گذشته دچار بدشانسی ها و اتفاقات ویژه‌ای شده‌اند. این دو بازیکن اما امیدوارند در ادامه فصل روزهای بهتری را تجربه کنند و مهره ای موثر برای تیم خود باشند.

تیتو اوکلو مهاجم ملی‌پوش سودانی چند روز مانده به شروع مسابقات لیگ برتر از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شد و مدتی دور از میادین ماند. تیتو بعد از حدود 3 هفته که دستش در گچ بود، به تمرینات پیکان برگشت و در هفته سوم مقابل نفت مسجدسلیمان دقایقی به زمین رفت و یکبار تیر دروازه حریف را نیز به صدا در آورد.

در بازگشت اعضای تیم پیکان از مسجدسلیمان به تهران، تیتو به بیماری کرونا مبتلا شد و به دلیل وخامت حالش چند روزی در بیمارستان بستری هم شد. این بازیکن حالا بار دیگر به تمرینات برگشته و با صلاحدید مجتبی حسینی می‌تواند در هفته ششم مقابل گل‌گهر سیرجان نیز به میدان برود.

از سوی دیگر شرزود تمیروف که در پرسپولیس با بدشانسی‌های متعددی مواجه شده بود، بعد از پایان نقل و انتقالات به عنوان سهمیه آزاد به پیکان پیوست. تمیروف در دو بازی قبلی پیکان مقابل نساجی و استقلال به عنوان یار تعویضی به میدان رفت و بسیار باانگیزه نشان داد و اکنون نیز مشکلی برای حضور در ترکیب ندارد.

تمیروف و اوکلو دو مهاجم خارجی پیکان حالا بعد از مدت‌ها با شرایط خوب در تمرینات این تیم حضور دارند. تصاویری که از آنها در تمرینات پیکان منتشر شده، روحیه بالای این نفرات را به خوبی نشان می‌دهد و بدون شک علاقه‌مندان به جوان ترین تیم لیگ برتر در انتظار درخشش آنها خواهند بود.