درخشش مهاجم هلندی در ترکیب پرسپولیس هواداران این تیم را سرمست کرده و آنها با گذشت 4 بازی این بازیکن، خواهان تمدید قراردادش شده‌اند.

لوکادیا: اگر کادرفنی رضایت داشت، تمدید می‌کنم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، ستاره این روزهای پرسپولیس به بازیکن محبوب هواداران این تیم تبدیل شده تا او خیلی زود در جمع بازیکنان تازه وارد یک میلیون فالووری سرخپوشان قرار گیرد. تعطیلی تمرینات و یک میلیونی شدن پیج اینستاگرامی این بازیکن باعث شد تا او با لایو اینستاگرامی به صحبت با هواداران بنشیند.

لوکادیا که بیشتر کامنت‌ها و سوالاتی که در مورد وی می‌شد در خصوص شرایط تمدید قرارداد و همکاری‌اش با سرخپوشان بود، مدعی شد که او مشکلی با این موضوع ندارد.

یورگن لوکادیا در واکنش به سوالات پیاپی هواداران در این خصوص گفت: تمدید قرارداد؟ از نظر من مشکلی وجود ندارد. باید البته این مساله را در نظر داشت که صحبت در این خصوص زود است. ابتدا باید دید آیا کادرفنی از من رضایت دارد یا خیر.

مهاجم چهار گله پرسپولیس که توانسته خلا بزرگ این تیم طی فصول اخیر در خط حمله را تا به اینجا فصل پوشش دهد، باید دید در ادامه رقابت‌ها چه عملکردی به جا خواهد گذاشت و آیا با توجه به صحبت‌هایی که رضا درویش مدیرعامل سرخ‌ها درباره رضایتمندی‌ این بازیکن و خانواده‌اش از حضور در تهران و احتمالا تمدید قرارداد در صورت درخواست کادرفنی، برای فصل آینده چه تصمیمی خواهد گرفت.