تاد بولی، مالک جدید چلسی، هنوز درک نمی کند که مدیران سابق باشگاه با توصیه توماس توخل، سائول نیگز را به اورلین شوامنی ترجیح دادند و همچنان در حسرت از دست دادن ستاره فرانسوی است.

حسرت ابدی  تاد بولی؛ چرا سائول  به جای شوامنی جذب شد؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، اورلین شوامنی در تابستان امسال با قراردادی به ارزش 80 میلیون یورو به رئال پیوست و توانسته تا به اینجا فراتر از تصورات کار کند. درخشش او در همان دو بازی ابتدایی باعث شد رئال مادرید اجازه جدایی کاسمیرو و انتقال او به منچستریونایتد را صادر کند. رقیب بزرگ رئال در راه جذب شوامنی پی اس جی بود اما این هافبک جوان در تابستان گذشته چیزی تا پیوستن به چلسی فاصله نداشت.

 مدیران وقت چلسی اعتقاد داشتند که شوامنی خرید خوبی خواهد بود ولی در نهایت توماس توخل با این انتقال مخالفت کرد. او معتقد بود که پرداخت 60 میلیون پوند برای شوامنی زیاد است. مربی آلمانی که اخیرا از چلسی اخراج شد، سائول نیگز را به شوامنی ترجیح داد و چلسی این هافبک اسپانیایی را قرضی با بند خرید 35 میلیون یورویی جذب کرد. عملکرد سائول ناامیدکننده بود و پس از یک فصل بد به اتلتیکو برگشت.

دیلی میل نوشته است که تاد بولی، مالک جدید چلسی، هنوز باور نمی کند که چطور مدیران سابق باشگاه با توصیه توخل، سائول را به شوامنی ترجیح دادند. 

این هم یکی دیگر از دلایل نارضایتی بولی از توخل بود. به خصوص که از قرارداد جورجینیو و انگولو کانته تنها یک سال دیگر باقیمانده و باشگاه در صورتی که آنها تمدید نکنند، باید برای خرید دو هافبک جدید، مبالغی بالا هزینه کند.