مدافع سابق لیورپول با دفاع از ویرژیل فن دایک می‌گوید فن دایک مدتی است ستاره همیشگی نیست ولی تقصیر این افت، ناکامی دیگر بازیکنان لیورپول است و نه ستاره هلندی.

اشکال از  فن دایک نیست؛ بقیه  لیور پولی ها مقصرند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، گل جانسون که زمانی با پیراهن لیورپول در پستی بازی می‌کرد که این روزها در اختیار ویرژیل فن‌دایک است با حمایت از این مدافع هلندی می‌گوید انتقادها از فن‌دایک درست نیست و علت افت ستاره هلندی را باید در هم‌تیمی‌هایش پیدا کرد.

فن‌دایک که سال 2018 از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست در تیم یورگن کلوپ به ستاره‌ای جهانی تبدیل شد و یکی از مهره‌های کلیدی این تیم در کسب قهرمانی چمپیونزلیگ و لیگ برتر بود. اما او در هفته‌های اخیر به هیچ وجه به اندازه سالهای گذشته درخشان ظاهر نشده و به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

گل جانسون که سابقه 200 بازی با پیراهن لیورپول را دارد و در خط دفاعی قرمزها به میدان می‌رفت با دفاع از فن‌دایک گفت:" فن‌دایک آنقدر عالی کار کرده و انتظارها را بالا برده که وقتی چند بازی عملکرد چندان خوبی ندارد به شدت مورد انتقاد قرار می‌گیرد. شکی نیست که او در حال حاضر به اندازه سالهای پیش خوب نیست ولی علت این به نظرم بازیکنان دیگر لیورپول هستند.

فن‌دایک ممکن است دچار غرور شده باشد و در نتیجه تمرکزش را از دست داده باشد. یک فوتبالیست کیفیتش را یک شبه از دست نمی‌دهد و به محض اینکه از نظر ذهنی خودش را پیدا کند دوباره همان فن‌دایک همیشگی خواهد شد".