پل آریولا، وینگر آمریکایی، با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی از این که در فهرست این تیم برای حضور در جام جهانی جایی ندارد به شدت ابراز ناراحتی کرد.

پیام ستاره آمریکایی: قلبم شکست که در قطر نیستم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، گرگ برهالتر ساعاتی قبل فهرست نهایی تیم ملی آمریکا برای حضور در جام جهانی 2022 قطر را اعلام کرد و غیبت بسیاری از بازیکنانی که انتظار می‌رفت این تیم را در این رقابت‌ها همراهی کنند باعث تعجب شده است. 

تیم ملی آمریکا در فاصله کمتر از دو هفته تا آغاز جام جهانی 2022 در حال طی کردن روند آماده‌سازی است و باید در دومین روز این رقابت‌ها به مصاف ولز برود و یکی از غایبان بزرگ این فهرست، آریولا است که بسیاری منتظر حضورش در قطر بودند. 

این وینگر 27 ساله پس از انتشار فهرست نهایی این تیم با انتشار پستی احساسی در شبکه‌های اجتماعی نوشت:«چند روز اخیر بسیار سخت بوده است. این یکی از دشوارترین روزهایی زندگی‌ام را تجربه کردم. من از این که نمی‌توانم در جام جهانی به میدان بروم بسیار ناراحت هستم و قلبم شکسته است. هدف امسالم این بود که در شرایطی قرار بگیرم که بتوانم به این نقطه برسم و باور دارم که شرایطش را هم داشتم اما متاسفانه کافی نبود.»

او با ابراز حمایت از تیم ملی کشورش اضافه کرد:« حضور در تیم ملی در طول سالیان به من یاد داد که به میدان رفتن برای کشورت باعث افتخار است و من می‌دانم که جای هیچ‌کس تضمینی نیست. اطمینان دارم که با تمام وجود کنار هم‌تیمی‌هایم هستم و امیدوارم که تمام کشور از این تیم فوق‌العاده حمایت کنند. از تمام کسانی که برایم پیام فرستادند و حمایت کردند ممنونم. پیش برو آمریکا!»

برهالتر پس از اعلام فهرست تیم ملی آمریکا اعلام کرده بود که خط زدن آریولا یکی از دشوارترین تصمیمات او در این بازه زمانی بوده است.