با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال امید ابراهیمی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست داد.

امید ابراهیمی جام جهانی را از دست داد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، هافبک دفاعی پرتلاش تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته تنها دو دقیقه بعد از ورود به زمین در برابر نیکاراگوئه با مصدومیتی شدید مواجه شده و روی برانکارد، زمین را ترک کرد. 

مصدومیت امید ابراهیمی از ناحیه کشاله ران است؛ او که پیش از این از ناحیه یاد شده مصدومیتی جزئی داشت بعد از اتفاق شب گذشته، کادرفنی و هواداران تیم ملی را به شدت نگران کرد تا یادآور صحنه‌ای مشابه از جام جهانی 2018 باشد. ابراهیمی که به واسطه سبک فوتبال فیزیکی و جنگنده، معمولا خود نیز با مصدومیت هایی مواجه می شود، در جریان بازی اول ایران در دور گروهی جام جهانی 2018 مقابل مراکش نیز به دلیل مصدومیت از بازی خارج شده بود. البته امید در آن دیدار بعد از ده دقیقه تحمل درد، مجبور به تعویض شد و در بازی با اسپانیا نیز همین شرایط را داشت.

در لحظه خروج از زمین، حالت صورت امید ابراهیمی طرفداران تیم‌ملی را به شدت نگران کرد.

ابراهیمی یکی از بازیکنان مورد علاقه کی‌روش به حساب می آید و این مربی پرتغالی نیز به هیچ عنوان دوست نداشت در آستانه شروع جام با خبر بد دوری او از میادین مواجه شود.

با این حال طبق اعلام فدراسیون فوتبال، امید ابراهیمی به علت مصدومیت در بازی با نیکاراگوئه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست داد. او عصر امروز در پک حاضر شد و دیداری با کارلوس کی‌روش و کادر فنی تیم ملی داشت.