ارلینگ هالند، ستاره گلزن و نروژی، ابراز امیدواری کرد در تورنمنت های مهم ملی نیز بازی کند.

بغض  فوق ستاره شکست: کاش در جام جهانی بودم!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی نروژ موفق به راهیابی به رقابت های جام جهانی 2022 نشد و ارلینگ هالند در اوج آمادگی مجبور است این تورنمنت مهم را از تلویزیون تماشا کند. حالا ارلینگ هالند در مصاحبه ای به معرفی نامزدهای کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی پرداخته و در مورد برنامه خود در این مدت تعطیلی صحبت کرده است.

ارلینگ هالند گفت: "امیدوارم برای تیم ملی نروژ بازی کنم و رویای ما و بزرگ ترین هدف پیش رو، رسیدن به جام جهانی یا یورو است. این هدف من در لباس تیم ملی نروژ است و اگرچه ما می دانیم که رسیدن به این اهداف سخت خواهد بود، اما امیدوارم در آینده روزی بتوانم در چنین مسابقاتی نیز به میدان بروم.

ای کاش در جام جهانی بازی می کردم، اما در واقعیت اینگونه نیست. بدن و ذهنم را آرام کرده و بعد تمرین خواهم کرد. من صادقانه می گویم نیازی به انجام کارهای زیاد یا تغییرات عمده ندارم. همه چیز معطوف به آماده بودن برای نیم فصل آینده و حفظ این شرایط برای شروع مسابقات بعدی، پس از مقطع استراحت جام جهانی است. تلاش می کنم سریع‌تر از بازیکنان حریف واکنش نشان داده یا فکر کنم. معمولا رقبایم مدافعان میانی هستند، بنابراین هدفم این است که کمی سریع تر از آنها فکر کنم.

تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی جام جهانی؟ فکر می‌کنم برزیل، آرژانتین، فرانسه و شاید انگلیس باید مدعی‌های اصلی فتح تورنمنت باشند. البته من نمی توانم فقط یک نام را بگویم، زیرا تیم های خوب زیادی وجود دارد و فکر می کنم این چهار تیم شانس زیادی دارند."