لیونل مسی در جدیدترین مصاحبه‌اش مدعیان قهرمانی جام جهانی را مشخص کرده و می‌گوید از میان آنها شانس انگلیس و دو تیم دیگر برای قهرمانی کمی بیشتر است.

قوت قلب مسی به حریف ایران: انگلیس مدعی اصلی است
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه بسیاری از علاقه‌مندان فوتبال چشم‌انتظار درخشش لیونل مسی در جام جهانی قطر هستند و معتقدند حضور او باعث شده آرژانتین یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این تورنمنت باشد مسی در جدیدترین مصاحبه‌اش ضمن اینکه ابراز امیدواری کرد کشورش بعد از 36 سال قهرمان جام جهانی شود دیگر مدعیان را هم از دید خود برشمرد.

ستاره بزرگ آرژانتینی در گفتگویی با سایت کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی گفت:" هر وقت که صحبت از مدعیان می‌شود معمولا تیم‌هایی خاص به ذهن می‌آید. ولی اگر بخواهیم در بین مدعیان هم چند تیم را به عنوان شانس‌های اصلی قهرمانی انتخاب کنیم به نظرم برزیل و فرانسه و انگلیس کمی بالاتر از بقیه هستند. اما جام جهانی خیلی دشوار و پیچیده است و هر اتفاقی ممکن است بیفتد".

لیونل مسی همچنین از هیجان زیادی که در آستانه شروع این جام جهانی دارد صحبت کرد و به سایت کانمبول گفت:" ما در آرژانتین خیلی هیجان داریم. آلبی‌سلسته تیم خیلی خوبی دارد که به شدت مشتاق است. هدف ما این است که آرام آرام و مرحله به مرحله پیش برویم. امیدواریم از بازی اول به بهترین شکل ممکن شروع کنیم و بعد به سراغ حریفان دیگر برویم. هر چه از زمان تورنمنت سپری شود و تیم بیشتر در زمین باشد بچه‌ها همدیگر را بیشتر خواهند شناخت و تیم به هم بیشتر عادت خواهد کرد".

آرژانتین پیش از شروع جام جهانی دیشب در یک بازی دوستانه به مصاف امارات رفت. در این مسابقه که در ابوظبی برگزار شد مسی از آغاز در ترکیب آلبی‌سلسته بود و یکی از پنج گل تیمش را به ثمر رساند. جولین آلوارز، آنخل‌ دی‌ماریا و خواکین کورئا دیگر گلزنان آرژانتین بودند.

آرژانتین در حالی از انگلیس به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی نام برد که در صورتیکه آلبی‌سلسته و سه‌شیرها از گروه‌هایشان صعود کنند تنها در صورتی مقابل هم قرار خواهند گرفت که هر دو به فینال برسند.