اغتشاشگر مرتبط با سرویس‌های جاسوسی در استان کرمان توسط اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شد.

اعترافات با بغض و گریه یکی از اغتشاشگران دستگیر شده در کرمان
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

اغتشاشگر مرتبط با سرویس‌های جاسوسی در استان کرمان توسط اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شد.

این اغتشاشگر در اعترافات خود در ارتباط با چگونگی ارتباط گیری با سرویس‌های جاسوسی، می گوید: از طرف عمو حسین در فرانسه مطلبی در خصوص ضرورت اغتشاشات در ایران دریافت کردم.

او می افزود: به عمو حسین گفتم که کرمان هم شلوغ شده و من هم در اغتشاشات لیدری می‌کنم، او هم یکسری نکات مهم را به من آموزش داد و من هم با نکاتی که یاد گرفته بودم و شروع به ساخت کوکتل مونوتوف کردم.

این اغتشاشگر از نحوه کار خود در اعتراضات سخن به میان آورد و اظهار کرد: شب‌ سه نفری به سطح شهر رفتیم و شروع به آتش زدن بنرهای دارالقرآن و بنرهای تصاویر حاج قاسم کردیم و بعد از انجام هر عملیات هم از اقدامات انجام شده مستندسازی می‌ کردیم.

او ادامه می دهد: خانمم فیلم می‌ گرفت و من و یک نفر دیگر عملیات را انجام می‌دادیم، فیلم‌ هایی را هم که گرفته بودیم از طریق شبکه های اجتماعی واتساپ و اینستاگرام برای شبکه «ایران اینترنشنال» و «من و تو» ارسال می‌ کردیم.

این اغتشاشگر با بغض و گریه می گوید: با چیزهایی که داخل شبکه‌ های اجتماعی می ‌دیدم، کاملا فریب خوردم و تصور می ‌کردم که گیر نمی‌ افتم، اما اکنون مطمئن شدم که در این کشور پلیس، مامور و عدالت وجود دارد.