بازیکن وا موس اندونزی گفت: با توجه به سوابق خوب وحید شمسایی، او قطعاً می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

عابدی: تیم ملی با شمسایی موفق خواهد شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه" علی عابدی بازیکن واموس اندونزی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت قراردادش با واموس اندونزی اظهار داشت: من قبلاً چهار سال در اندونزی با واموس حضور داشتم و بعد از آن نزدیک به سه سال است که به کراپ پیوسته‌ام. البته بعد از برگشتم از واموس پیشنهادات زیادی داشتم اما دوست نداشتم آن را رسانه‌ای کنم و می‌خواستم طبق قراردادم با کراپ الوند بمانم. در اینجا جا دارد از مسئولان باشگاه کراپ بابت حمایت خوب‌شان تشکر و قدردانی داشته باشم.

وی افزود: با توجه به اینکه من پیشنهاد خوبی از واموس اندونزی داشتم مجبور به فسخ قرارداد با کراپ الوند شدم و ان‌شاءالله قرار است سه‌شنبه به اندونزی بروم و روز شنبه و یکشنبه در اولین بازی شروع لیگ در خدمت این تیم باشم. 

عابدی در مورد فوتسال ایران گفت: فوتسال ایران همیشه یکی از قدرت‌های بلامنازع آسیا بوده و امیدوارم که مسئولین نگاه بیشتری به این رشته پرافتخار توپی داشته باشند. پخش مستقیم و جذب اسپانسر کمک بسیاری می‌تواند به فوتسال ما داشته باشد. 

وی در مورد عدم دعوت نشدن خود در تیم ملی گفت:‌من همیشه تمام تلاش خودم را کرده بودم تا به تیم ملی راه یابیم اما نمی‌دانم چرا حتی در زمانی که تیم ملی مشکل بازیکن چپ‌ پا در جام جهانی داشت از سوی ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی دعوت نشدم. من نمی‌دانم مشکل دعوت نشدن من چه بود. در صورتی که ما در جام جهانی به یک بازیکن چپ پا نیاز داشتیم. شاید می‌توانستم کمی مشکل را حل کنم اما متأسفانه دعوت نشدم. امیدوارم که تیم ملی در همه مراحل موفق باشد و مطمئنم شمسایی می‌تواند به تیم ملی کمک بسیاری کند. چون وی هم سابقه  بازی و هم مربیگری موفقی داشته است.