سرپرست تیم فوتبال پیکان در جریان بازی با سپاهان اعتراض تندی به نیمکت حریف انجام داد.

داستان عصبانیت سرپرست پیکان چه بود(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، یکی از حواشی جالب دیدار پیکان و سپاهان که با برتری یک بر صفر خودروسازان به پایان رسید، واکنش نیمکت های دو تیم به یکدیگر بود. در جریان این مسابقه ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی سپاهان کمی متفاوت از گذشته ظاهر شده بود. او که معمولا آرام و بی حاشیه از روی نیمکت بازی را دنبال می‌کند، عصر شنبه کمی عصبی بود و در چند صحنه اعتراض های تندی را انجام داد.

مورایس در اواسط نیمه اول وقتی دست رامین رضاییان به صورت کاپیتان پیکان خورد و باعث خونریزی او شد، به مهاجم پیکان حمله کرد و خواست وقت تلف نکند! این موضوع واکنش پیکانی‌ها و به خصوص مجتبی حسینی را در پی داشت. سرمربی پرتغالی در چند صحنه دیگر هم اعتراض هایی به داور داشت.

در نیمه دوم وقتی مجتبی حقدوست هافبک باتجربه پیکانی‌ها بر اثر ضربه‌ای که به زانویش خورد روی زمین افتاد، مورایس بار دیگر به تندی برخورد کرد. سرمربی سپاهان بازهم اعتقاد داشت که حقدوست قصد تلف کردن وقت بازی را دارد اما چند ثانیه بعد تابلوی تعویض بالا رفت و مشخص شد که هافبک پیکان به دلیل مصدومیت تعویض خواهد شد.

اعتراض شدید مورایس به هافبک پیکانی‌ها با توجه به اینکه چند بار درباره بازیکنان دیگر این تیم هم تکرار شده بود،‌ رضا رهقی سرپرست خودروسازان را عصبانی کرد. سرپرست پیکان که از تندخویی‌های سرمربی پرتغالی در قبال بازیکنانش کلافه شده بود، چند قدم به سمت نیمکت سپاهان برداشت و روبه همتای خود از تیم اصفهانی اعتراض کرد. رهقی به رضا فتاحی گفت که به سرمربی تیمش تذکر بدهد که با بازیکنان پیکان کاری نداشته باشد. او همچنین توضیح داد که تیم پیکان اهل وقت تلف کردن نیست و بازیکن مصدوم شده و از زمین بیرون آمده است.