آبی ها در بازی مقابل مس رفسنجان در حالی توانستند برای دومین بازی متوالی کلین شیت کنند که بخش زیادی از این موفقیت را مدیون مدافع برزیلی خود بودند.

گزینه‌های محدود سرمربی استقلال در خط دفاع
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه، اگرچه مدافع برزیلی استقلال نتوانست در دربی نمایش خوبی داشته باشد اما شوک نیمکت‌نشینی در آبادان تاثیر خودش را گذاشت و او دوباره مقابل مس در ترکیب اصلی قرار گرفت.

در ۱۴ هفته گذشته سیلوا فقط در بازی مقابل صنعت نفت آبادان در ترکیب اصلی قرار نگرفته بود و یکی از مهره‌های قابل اعتماد ساپینتو در این فصل محسوب می‌شود. در بازی مقابل مس، سیلوا نمایش درخشانی داشت و حتی در نیمه دوم تیمش را از دریافت گل نجات داد. جاگیری فوق‌العاده سیلوا باعث شد ضربه تمام‌کننده مهاجم مس پس از عبور از حسینی به سر سیلوا برخورد کند و توپ از روی خط برگردد.

در بازی مقابل مس محمد حسین مرادمند دچار مصدومیت شد و جای خود را به سیاوش یزدانی داد. مصدومیتی که با اعلام کادر پزشکی استقلال دو هفته‌ای طول خواهد کشید و او در بازی مقابل تراکتور غایب خواهد بود. حالا با مصدومیت مرادمند و غلامی باز هم زوج سیلوا و یزدانی در ترکیب استقلال شکل خواهد گرفت.

ساپینتو در تبریز هم باید امیدوار به درخشش رافائل باشد تا در روزهای متزلزل حسینی و عدم آمادگی کافی یزدانی، او باز هم بتواند بار خط دفاعی تیمش را به دوش بکشد.