مهاجم تیم پرسپولیس پس از اولین بازی رسمی خود با پیراهن این تیم از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شد.

فوری: رباط صلیبی مهاجم پرسپولیس پاره شد!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت علیرضا خدادادی در حالی رقم خورد که او هفته گذشته در بازی با گل گهر برای اولین بار به میدان رفته بود و حالا با این مصدومیت سخت مواجه شده است.

آسیب‌دیدگی او در تمرین روز گذشته و در حالی رقم خورد که برای تصاحب یک توپ با کمال کامیابی‌نیا دوئل داشت و برخورد طرفین به مصدومیت شدید مهاجم سرخپوشان منجر شد.

از همان لحظات نخست برخورد علیرضا خدادادی، تیم پزشکی باشگاه پرسپولیس و حاضران در تمرین در یافتند که وضعیت این بازیکن به چه شکلی است و او هم نتوانست تمرین را ادامه دهد و استادیوم کاظمی را ترک کرد.

با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر خبر نهایی ماندند و در نهایت مشخص شد که این مهاجم جوان از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شدید شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

علیرضا خدادادی مهاجم 20 ساله سرخپوشان است که در دیدار با گل گهر برای اولین بار در یک بازی رسمی پیراهن پرسپولیس را برتن کرد و از دقیقه 84 به جای محمد عمری وارد زمین شد.

یحیی گل‌محمدی نیز از این بازیکن تعریف و تمجید کرد و انتظار می‌رفت او در ادامه لیگ فرصت بیشتری هم برای بازی پیدا کند اما با این مصدومیت شدید، فصل برای مهاجم جوان سرخپوشان به پایان می‌رسد؛ بازیکنی که از آکادمی پرسپولیس به بزرگسالان رسیده و البته هنوز راه زیادی را پیش روی خود دارد.