سرمربی میلان با تلخ دانستن تساوی مقابل رم تاکید کرد که باید توجه داشته باشیم، بازی تا آخرین لحظه در جریان است.

پیولی: کار را برای خودمان سخت کردیم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم میلان با تساوی دو بر دو مقابل میلان متوقف شد تا پیولی بعد از بازی، بابت از دست دادن برد ابراز ناراحتی کند. او در خصوص تساوی تیمش گفت: "با این بازی خوبی که بچه ها انجام دادند، حیف شد که پیروز نشدیم. آنها باید یاد بگیرند که بازی در دقیقه 95 به پایان می رسد و نیاز است که تمرکز خود را تا آخرین لحظه حفظ کنند. "

او ادامه داد: "در حالی که می دانستیم حریف قدرتمندی در پیش داریم، دو گل خوردیم و این نشان می دهد که نیاز به تمرکز بیشتری داریم. صحبت کردن در این لحظه سخت است چون ما خوب بازی کردیم تا دقیقه 87 کاملا شایستگی برد را داشتیم اما خودمان کار را برای خودمان سخت کردیم."

سرمربی میلان در مورد فاصله کم بین مسابقات تاکید کرد: "ما هر سه روز یک بار بازی داریم و این کار با توجه به لیستی که داریم، خیلی سخت است. سطح آمادگی بازیکنانی که آسیب ندیده اند خوب است ولی در کل واضح است که این، نتیجه دلخواه ما نبود.

پیولی در مورد شرایط تیمش در جدول گفت: "ما به کاری به نتایج ناپولی نداریم و فقط روی عملکرد خودمان تمرکز کرده ایم و می دانیم که باید عملکرد بهتری در ادامه کار داشته باشیم. در بازی با رم باید بهتر کار می کردیم و اکنون باید در بازی های بعدی پیشرفت کنیم و نتایج بهتری کسب کنیم."