کریم بنزما، ستاره فرانسوی، شاید صحبت‌هایی را درباره تیم ملی این کشور و دیدیه دشان مطرح کند.

خشم ستاره رئال: برنامه بنزما علیه فرانسه و دشان
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت بنزما به تیم ملی فرانسه در نهایت با خوشی به پایان نرسید و او پس از پایان جام جهانی 2022 قطر که در آن غایب بود از فوتبال ملی خداحافظی کرد. 

این بازیکن پس از طی کردن دوره مصدومیتش به اردوی تیم ملی فرانسه در قطر اضافه شده بود اما یک احساس درد جزئی که فرصت زیادی برای درمان هم نیاز نداشت باعث شد که دشان به او بگوید بهتر است اردو را ترک کند و از او در جام جهانی که نایب قهرمانی فرانسه به پایان رسید استفاده نکند. 

این موضوع با توجه به شرایط خوب این مهاجم رئال مادرید در ماه‌های اخیر با تعجب بسیاری همراه شد اما رسانه‌های فرانسوی اعلام کردند که سرمربی تیم ملی این کشور از بنزما ناراحت است و دلیل این تصمیم هم همین بوده است. 

صحبت‌های بسیاری علیه این بازیکن در چند هفته گذشته مطرح شد که تازه‌ترین آن اظهارات رییس فدراسیون فوتبال فرانسه بوده که معتقد است اولیویه ژیرو عملکرد بهتری در ترکیب این تیم داشته است. 

حالا RMC Sport خبر داده که شاید بنزما هم به سکوتش پایان دهد و صحبت‌هایی را درباره دشان و تیم ملی فرانسه و اتفاقاتی که افتاد مطرح کند. 

در واقع این بازیکن از این که تمامی صحبت‌ها علیه او است خسته شده و می‌خواهد نسخه‌ داستان خودش را که احتمالا تفاوت‌هایی با ادعاهای مطرح شده دارد به رسانه‌ها و مردم فرانسه بگوید.