پاکو خمس تنها یک تغییر در ترکیب تراکتور مقابل استقلال ایجاد کرده است.

معرفی ۱۱ تراکتوری مقابل استقلال
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال تراکتور که هفته گذشته در تبریز موفق به کسب پیروزی دو بر صفر مقابل استقلال در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر شد، از ساعت ۱۵ امروز در نخستین بازی خود در فصل جدید جام حذفی دوباره به مصاف آبی‌پوشان می‌رود و این بار مهمان خواهد بود.

ترکیب تراکتور در مسابقه امروز برابر آبی‌ها نسبت به دیدار لیگ برتر مقابل استقلال فقط یک تغییر در قلب خط دفاعی داشته که سید محمد حسینی پس از اینکه عنوان کرده بود احتمالا آخرین بازی خود را برای تبریزی‌ها انجام داده، از ترکیب خارج شده و آرش قادری جای او را گرفته است.

غیبت دوباره محمد عباس‌زاده به دلیل مصدومیت کاری کرده تا رضا اسدی برای دومین مسابقه پیاپی به جای خط میانی در خط حمله به کار گرفته شود و مهاجم سرخ‌پوشان تبریزی در بازی با استقلال باشد.

محمدرضا اخباری مثل همیشه درون دروازه تراکتور است؛ هادی محمدی و آرش قادری در خط دفاعی این تیم بازی می‌کنند و محمد آقاجان‌پور و پوریا آریاکیا به‌عنوان مدافعان راست و چپ برابر استقلال به میدان می‌روند.

صفاء هادی و گوستاوو مثل دیدارهای قبل در خط میانی تراکتور بازی می‌کنند و جلوتر از آنها ریکاردو آلوز، بهترین پاسور لیگ برتر که در دیدار لیگ برتری مقابل استقلال پاس گل داده بود، به میدان می‌رود.

محمد قنبری، بازیکن دو گله تراکتور مقابل استقلال امروز هم وینگر این تیم در جام حذفی است و محمدرضا عباسی به‌عنوان وینگر چپ به کار گرفته شده و رضا اسدی هم مهاجم این تیم خواهد بود.

ترکیب تراکتور مقابل استقلال به صورت زیر است:

محمدرضا اخباری، هادی محمدی، آرش قادری، محمد آقاجان‌پور، پوریا آریاکیا، صفا هادی، گوستاوو، ریکاردو آلوز، محمد قنبری، محمدرضا عباسی و رضا اسدی