یک هوادار نابینای عراقی با حضور در استادیوم شهر بصره، سوژه رسانه ها شد.

تماشاگر نابینای عراقی سوژه رسانه‌ها شد (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

تماشاگر نابینای عراقی سوژه رسانه‌ها شد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه الخلیج امارات تصاویری از حضور یک هوادار نابینا در حاشیه برگزاری مسابقات جام خلیج فارس در کشور عراق را منتشر کرد.

محمد عامر العزاوی، عکاس ورزشی عراقی، عکس هایی از سکوهای ورزشگاه المپیک المیناء در استان بصره را منتشر کرد. تصویری بسیار دردآور از حضور یک هوادار نابینای عراقی روی سکوهای استادیوم که با شور و هیجان خاصی، مسابقات را دنبال می کند.

العزاوی در مصاحبه ای گفت: یکی از اتفاقات نادر این مسابقات، حضور یک هوادار عراقی با نام عصمت است که حدود 40 سال سن دارد. او مصمم بود علیرغم وضعیت جسمانی و ظاهری خود و عدم بینایی، در تمامی مسابقات حضور پیدا کند.

او ادامه داد: او با چشم دلش، احساسش و عشقش به فوتبال، در ورزشگاه ها حضور پیدا کرد. او عزم جدی دارد که برای موفقیت در برگزاری مسابقات، یک قدم مثبت بردارد. با وجود وضعیت جسمانی او، عصمت هیچ دلیلی پیدا نکرد که مانع از حضور او روی سکوهای ورزشگاه ها شود.

این هوادار عراقی با تمام وجود در بازی ها حضور پیدا می کند، حتی اگر کسی نباشد که برای او تعریف کند که چه اتفاقاتی در درون زمین رخ می دهد. او با شادی یا عصبانیت و از طریق صدای تماشاگران و آوازهای زیبای آنها، ارتباط برقرار می کرد و از روند بازی ها آگاه می شد.