سخنگوی فدراسیون فوتبال در یک گفتگوی اینترنتی مدعی شد عجله در انتخاب سرمربی تیم ملی چندان مثبت نیست.

احتمال همکاری با کی‌روش از زبان سخنگوی فدراسیون
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه" پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی برای جام ملت‌های 2024 کماکان محل پرسش و پاسخ اصحاب رسانه با مسئولان مختلف در فدراسیون فوتبال است و در تازه‌ترین اظهار نظر، سخنگوی فدراسیون فوتبال از حضور نام کی‌روش روی میز تصمیم‌گیران خبر داد.

امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون در یک گفتگوی اینترنتی، در مورد وضعیت نیمکت تیم ملی ایران و احتمال به پایان رسیدن همکاری با کی‌روش گفت:" خروج نام کارلوس کی‌روش از گزینه های هدایت تیم ملی را نمی‌توانم تایید کنم. اما چیزی که به صورت روشن می‌توانم عرض کنم این است که در این زمینه روندهای آغازین انجام شده و حوزه های مربوط به مذاکره تعیین و شاخص های مربوط به فردی که سرمربی تیم ملی کشورمان می تواند باشد در این مسیر تا پایان جام ملت ها، در حال تدوین است. مستحضر هستید که ممکن است تاریخ های متعددی ذکر شود و این روزها همکاران نوشته بودند که بازی اسم و فامیل داغ می شود، بنابراین فدراسیون برنامه خود را طی خواهد کرد و زمانی که موضوع در هیئت رییسه طرح شود، به افکار عمومی و رسانه های گروهی اطلاع خواهیم داد. امیدواریم بهترین گزینه در بهترین زمان معرفی شود."

علوی در ادامه به اشاره بعضی از همکاران رسانه‌ای و درستی آن پرداخت گفت:" شاید الان عجله کردن برای انتخاب مضراتی داشته باشد و باید با تمام جوانب این موضوع دیده شود. دو نگاه وجود دارد بعد از جام جهانی. برخی به سرعت به سراغ تمدید با مربی می روند و بعضی هم جذب مربی جدید. یک سری از فدراسیون ها هم در شرایطی هستند که به فضای تامل بیشتری احتیاج دارند. به هرحال آقای کی‌روش زحمات زیادی در دوران حضورش در ایران کشیده و بر این اساس اسامی مختلف داخلی و خارجی روی میز است و بعد از جمع بندی به اطلاع می رسانیم که امیدواریم دیر هم نباشد چون در ماه مارچ رقابت‌های فیفادی را هم داریم و اتفاقا گزینه‌هایی را هم برای بازی دوستانه داریم که امیدواریم تا آن زمان مربی مشخص شده باشد و مسیرش تا جام ملت‌ها را آغاز کند."