باشگاه چلسی اعلام کرد میخائیل و مو در یک، پدیده جوان فوتبال اوکراین را با امضای قراردادی به مدت 8 سال و نیم به خدمت گرفت.

رسمی: میخائیل   و مو در یک به چلسی پیوست
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، میخائیلو مودریک، ستاره 22ساله اوکراینی، دقایقی پیش قرارداد انتقال خود به باشگاه چلسی را امضا کرد و رسما بازیکن این باشگاه انگلیسی شد.

انتقال مودریک به چلسی امروز در حالی رسمی شد که او در هفته‌های اخیر بارها از علاقه‌اش برای پیوستن به آرسنال گفت و از باشگاه سابقش، شاختار، خواهان این شد که اجازه ترک باشگاه و پیوستن به تیم موردعلاقه‌اش را بدهند. ولی چلسی موفق شد او را از دست آرسنالی‌ها برباید.

گراهام پاتر و چلسی در حال حاضر با لشکری از مصدومان مواجه هستند و اضافه شدن این ستاره جوان اوکراینی در نیم‌فصل دوم برای او و تیمش خبر خوبی است.

برخی رسانه‌ها مدعی هستند مبلغ قرارداد او 100 میلیون یورو بوده است. این در حالی است که چلسی تا این لحظه گزارشها را تایید یا تکذیب نکرده است. برخی منابع خبری هم مدعی هستند مبلغ قرارداد مودریک 30میلیون یورو به اضافه 7میلیون یورو به صورت بندهای پاداش و متغیر است.

مودریک که ملی‌پوش اکراینی است، بعد از شرکت در مراسم رسمی امضای قرارداد در دفتر باشگاه چلسی در صحبت‌های کوتاهی با دوربین این باشگاه گفت: "از اینکه به چلسی منتقل شده‌ام خیلی خوشحالم. این باشگاه، باشگاه بزرگی است و در یک لیگ فوق‌العاده حضور دارد. این پروژه برای من واقعا جذاب است و در این لحظه از دوران فوتبالی‌ام برای من واقعا مفید خواهد بود. برای دیدار با هم‌تیمی‌های جدیدم هیجان زیادی دارم و بی‌صبرانه منتظرم زیر نظر گراهام پاتر و کادر فنی‌اش کار کنم و از آنها یاد بگیرم."