نبرد سپاهان و استقلال در دور برگشت رقابت های لیگ از حساسیت های بالایی برخوردار است، نبردی که سبقت طولانی با خاطرات فراموش نشدنی برای هواداران دو تیم دارد.

فرهاد و منصوریان باهم علیه سپاهان(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، یکی از با اهمیت ترین نبردهای تاریخ فوتبال ایران را سپاهان و استقلال برگزار می کنند، سابقه بازی این دو تیم به 81 بازی می رسد و قرار است نبرد هشتادو دوم پنج شنبه این هفته در ورزشگاه نقش جهان سپاهان به میزبانی نمانیده پر افتخار اصفهان برگزار شود.

هر دو تیم در بازی های گذشته به 30 پیروزی دست یافته اند و برای سبقت از هم دیگر به نبرد 82 پا می گذراند.

یکی از ماندگارترین بازی های دو تیم در نبرد 21 و در 26 دی سال 1376 در جام آزادگان و در ورزشگاه آزادی برگزار شد، جایی که تیم ناصر حجازی سر مربی آن روزهای استقلال موفق شد  در روز درخشش علیرضا منصوریان با نتیجه دو بر یک سپاهان کربکندی را شکست دهد تا استقلال در آن نبرد که میزبان بود برنده این جدال پرتکرار شود.

این بار بعد از 61 بازی دو تیم باید باز هم  با هم روبرو شوند، مربیان دو تیم دیگر ایرانی نیستند، منصوریان و مجیدی به جرگه مربیان پیوستند، دو هم بازی که  هر دو با استقلال در پیراهن مربیگری هم برابر سپاهان پیروز شده اند و باید در روزهایی که در لیگ برتر هدایت هیچ تیمی را به عهده ندارند، به تماشای نبردی بنشینند که خود با آن خاطره های زیادی را ساختند.