ری چار لی سون، ستاره تاتنهام، شب پر هیاهویی را در دربی شمال لندن سپری کرد و حالا سعی کرده رفتار نه چندان خوبی که با گابریل مار تی نلی داشت را جبران کند.

آشتی ری چار لی سون با مار تی نلی: دو ستاره با یک پیراهن!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام و آرسنال این هفته دربی شمال لندن را در چارچوب رقابت‎‌های لیگ برتر برگزار کردند و این بازی با نتیجه 0-2 به سود شاگردان میکل آرتتا به پایان رسید. 

دیدار این دو تیم همیشه با جنجال بسیاری همراه بوده و این بازی هم از این قاعده مستثنی نبود و هیجان برگزاری دربی باعث شد که بازیکنان دو تیم درگیری بسیاری با یکدیگر داشته باشند و حتی پای هواداران نیز به این درگیری باز شود. 

یکی از چهره‌های جنجالی این بازی ریچارلیسون بود که در جریان این بازی با آرون رمزدیل، دروازه‌بان حریف، بحث و مشاجره داشت. او که از شکست تیمش در این بازی بسیار ناراحت به نظر می‌رسید حاضر نشد با گابریل مارتینلی هم دست بدهد و این موضوع توجه بسیاری را جلب کرد. 

او پس از پایان این بازی و زمانی که کمی آرام‌تر شده بود به خاطر رفتاری که با مارتینلی داشت از او عذرخواهی کرد و به نظر می‌رسد که تلاش کرده تا به شکل دیگری نیز این رفتار بدش را جبران کند. 

این ستاره برزیلی با انتشار تصویری فتوشاپ شده از خودش و این بازیکن آرسنال در حالی که مثلا یک پیراهن را به تن دارند به این اتفاق واکنش نشان داد. 

نکته جالب اینجاست که روی پیراهنی که در این تصویر به چشم می‌خورد نوشته شده:« تی‌شرت اتحاد. اگر شما دعوا کردید، باید این پیراهن را به تن کنید. عذرخواهی کنید. یکدیگر را در آغوش بگیرید و بگویید دوستت دارم!»