با وجود شایعات مطرح شده قرارداد پاکو خمس با باشگاه تراکتور بندی درباره جدایی این مربی بدون دخالت باشگاه ندارد.

قرارداد پاکو خمس با تراکتور بند جدایی ندارد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته با اعلام یک سایت اسپانیایی مبنی بر پیشنهاد باشگاه اسپورتینگ خیخون به پاکو خمس سرمربی تراکتور شایعات زیادی پیرامون این مربی تازه وارد به فوتبال ایران مطرح شد.

در این خصوص گفته می‌شد اگر خمس بخواهد تراکتور را به مقصد لیگ دسته دوم اسپانیا ترک کند،‌ باشگاه تراکتور نمی‌تواند دخل و تصرفی داشته باشد چراکه در قرارداد او بندی وجود دارد که به واسطه آن می‌تواند در صورت داشتن پیشنهاد تراکتور را ترک کند.

بر اساس اعلام هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور اما این مساله شایعه است. نصیرزاده درباره شایعه وجود بند جدایی در قرارداد خمس گفت :«قرارداد او باشگاه تراکتور دو فصل ورزشی است و قطعا تا پایان قرارداد با ما خواهد بود و هیچ بندی هم مبنی بر داشتن حق فسخ در این قرارداد وجود ندارد. حتی در صورتی هم که پیشنهادی به این مربی برسد که تصمیمی برای جدایی باشد باید نظر موافق باشگاه جلب شود.»

این در حالی است که خمس از روز گذشته به ایران برگشته و تمرینات تراکتور را زیر نظر گرفته است. او تیمش را برای مصاف حساس با گل‌گهر در هفته شانزدهم لیگ برتر آماده می‌کند و واکنش رسمی‌ای نیز به این مساله نداشته است.