ستاره جوان فوتبال آلمان با پشت سر گذاشتن دوران طولانی مدت نقاهت بعد از مدت‌ها در دیداری رسمی برای لورکوزن به میدان رفت.

بازگشت رسمی  فوق ستاره به ترکیب لورکوزن (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بایر لورکوزن چهارمین برد متوالی خود در بوندسلیگا را زمانی به دست آورد که فلوریان ویرتس، بازی‌ساز مستعد خود را در ترکیبش دید و فعلاً از منطقه سقوط فرار کرد.

در دوئل راینلند، ورکسلف با نتیجه سه بر دو بروسیا مونشن گلادباخ را شکست داد. گل‌های این تیم حاضر در لیگ اروپا را میچل باکر (دقیقه 21)، امین عدلی (43) و ندیم امیری (67) به ثمر رساندند. کاپیتان لارس استیندل در دقایق پایانی (دقیقه 82، 3+90 دقیقه) موفق به زدن دو گل برای گلادباخ شد اما نتوانست اوضاع را تغییر دهد تا پس از آخرین بازی روز شانزدهم، لورکوزن با تنها یک امتیاز کمتر از گلادباخ در رده نهم جدول قرار بگیرد.

فلوریان ویرتس نوزده ساله ده ماه بعد از آخرین دیدار رسمی برای لورکوزن در بوندسلیگا مقابل کلن، این بار برابر گلادباخ به ترکیب تیمش برگشت تا او هم سهمی در کسب چهارمین پیروزی متوالی لورکوزن تحت هدایت ژابی آلونسو در این لیگ داشته باشد. ستاره‌ای که با تدابیر آلونسو به مرور به ترکیب تیمش اضافه خواهد و دقایق بازی بیشتری را تجربه می‌کند تا علاوه بر برداشته شدن فشار از روی دوش او به عنوان یک بازیکن تعیین‌کننده، ویرتس هم به مرور به ترکیب تیمش اضافه شود.