ادعای دنی آلوز در مورد عدم تعرض جنسی، پس از انتشار فیلم دوربین‌های مداربسته دروغ از آب در آمد و او حالا درخواست دیدار مجدد با قاضی پرونده را کرده است.

ادعایی که دروغ بود، کار دنی آلوز تمام است
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، روز جمعه دنی آلوز در قرارگاه مرکزی پلیس شهر بارسلونا حاضر شد تا در مورد تعرض جنسی به یک زن تفهیم اتهام شود. سه هفته پیش، یک زن جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد که دنی آلوز در باشگاه شبانه به وی تعرض کرده است. پس از آن پرونده‌ای علیه آلوز تشکیل شد و او پس از تفهیم اتهام زندانی شد.

قاضی پرونده اعتقاد داشت که برای جلوگیری از فرار آلوز از اسپانیا، او بدون حق وثیقه باید تا زمان تشکیل دادگاه زندانی شود. این بازیکن برزیلی بعد از انتقال به زندان به قدری ناراحت و برافروخته بود که به سختی غذا می‌خورد. او که در این مدت مورد معاینات متعدد پزشکی و روانشناسی قرار گرفته، نسبتا آرام بوده، اما مشخص است که از نظر روحی با بحران بزرگی روبرو شده و ذهنش به شدت درگیر است.

آلوز از زمان دستگیری‌اش تاکنون، درباره اتفاقی که میان او و قربانی 23ساله رخ داده، سه روایت متفاوت داشته است. او ابتدا منکر دیدن این فرد شد. سپس گفت که او را دیده اما اتفاقی بین آنها رخ نداده و در نهایت گفت که اتفاق رخ‌داده از جانب فرد مقابل بوده است. اظهارات ضد و نقیض آلوز او را بیشتر به دردسر انداخت و با ارائه شدن فیلم‌ دوربین‌های مداربسته محل وقوع حادثه به پلیس کاتالونیا، ظاهراً هیچ راه گریز یا توجیهی برای ستاره تیم ملی برزیل باقی نمانده است. گویا به همین دلیل هم او می‌خواهد مجدداً با قاضی پرونده صحبت کند تا شاید راهی برای کم کردن از مجازات احتمالی‌اش پیدا کند.

طبق اعلام رسانه‌های اسپانیایی، خانواده آلوز قصد دارند که وکیل او را تغییر دهند، چرا که او را برای خارج کردن ستاره سابق بارسا از مخمصه فعلی کارآمد نمی‌دانند.

جونیور، برادر دنی آلوز، در مورد شرایط موجود گفت: «دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. همه چیز را از حدش گذرانده‌اند. ملاقات با دنی را هم برای ما ممنوع کرده‌اند. نمی‌دانم دیگر باید چه کار کنیم. ما حاضریم تمام زندگی‌مان را بدهیم تا دنی را از جهنمی که در آن افتاده خارج کنیم.»

با وجود اینکه تمامی شواهد و قراین از احتمال اثبات اتهام آلوز حکایت دارند، بستگان و آشنایان وی بر بی‌گناهی او تأکید دارند. دینورا سانتانا، همسر سابق آلوز، در گفت‌و‌گو با یکی از برنامه‌های تلویزیونی اسپانیا گفت: «محال است، محال است و باز هم می‌گویم محال است که دست به چنین کاری زده باشد. این حرف را من از این بابت می‌زنم که از 22 سال پیش تا الان او را می‌شناسم و 10 سال هم همسرش بوده‌ام. همه اعضای خانواده درباره وضعیت او مضطرب و نگران هستند، چون می‌خواهند او را ملاقات کنند، اما تا الان چنین اجازه‌ای به هیچ یک از آنها داده نشده است.»

ژوانا سانز، همسر آلوز، نیز اطمینان دارد که او راست می‌گوید و ادعای مطرح‌شده صحت ندارد. او در یک مصاحبه گفت که سال به بدترین شکل برای او شروع شده و اتهامات وارد شده به شریک زندگی‌اش کذب محض هستند.