فرهاد مجیدی گفت خطای پنالتی که علیه تیمش گرفته شد، به هیچ وجه درست نبود.

مجیدی: این چیزی است که در کلباء به دنبالش هستم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال اتحاد کلباء موفق شد روز گذشته در یک بازی حساس، با نتیجه 2 بر یک از سد الجزیره بگذرد و وضعیت خود را در جدول رده‌بندی بهبود ببخشد. الجزیره یکی از تیم‌های قدیمی امارات و از مدعیان قهرمانی امسال ادنوک لیگ امارات به شمار می‌رود.

فرهاد مجیدی پس از پیروزی در این بازی گفت: به بازیکنان هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی بسیار خوب و باکیفیتی بود. از بازیکنان تیمم بخاطر تلاشی که در این دیدار داشتند، تشکر می‌کنم.

او درخصوص قضاوت داور مسابقه و اعلام پنالتی به سود الجزیره گفت: من فکر می‌کنم خطای پنالتی‌ای که علیه ما گرفته شد، به هیچ وجه درست نبود و ما می‌توانستیم شرایط بهتری در طول بازی داشته باشیم.

سرمربی جوان کلباء با تمجید از عملکرد بازیکنانش نیز خاطرنشان کرد: تیم من در تقابل با الجزیره، فوق‌العاده منظم و با دیسیپلین بازی می‌کرد. این همان چیزی است که من در اتحاد کلباء به دنبال آن هستم.

مجیدی در پایان گفت: اعتماد کردن به جوانان خوب اماراتی که امروز بهترین‌های میدان بودند، از اهداف من است. مطمئنم که در آینده پیشرفت خواهند کرد. به نظر من، آینده فوتبال امارات این بازیکنان جوان هستند.