مدیرکل باشگاه بو روس یا دورتموند می‌گوید علت اینکه این باشگاه هرگز به جذب کریستیانو رونالدو فکر نکرد این بود که دورتموند باارزش بودن را به تعداد بالای دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی وابسته نمی‌داند.

کنایه تند دورتموند به رونالدو: تعداد فالوئر ارزش نیست!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تابستان گذشته که داستان جدایی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد داغ شده بود و شایعات درباره مقصد احتمالی او هر لحظه شنیده می‌شد از بوروسیا دورتموند به عنوان یکی از باشگاه‌هایی که ستاره پرتغالی را می‌خواهد اسم برده شد.

در نهایت اتفاقی نیفتاد و رونالدو در منچستریونایتد ماندگار شد. اما او سرانجام در ماه نوامبر 2022 یونایتد را ترک کرد تا بار دیگر نام دورتموند به عنوان یکی از مقاصد او مطرح شود. در نهایت اما زردپوشان آلمانی این شایعات را رد کردند و کریستیانو هم به النصر عربستان منتقل شد.

کارستن کرامر، مدیر کل بورسیا دورتموند، امروز کنایه‌ای تند به کریستیانو رونالدو زد و اعلام کرد علت اینکه باشگاهش هرگز به فکر جذب رونالدو نبوده این است که استراتژی جذب بازیکن دورتموند بر محور افتخارات گذشته یک بازیکن یا تعداد دنبال‌کننده‌های او در شبکه‌های اجتماعی نمی‌گردد.

کرامر که با نشریه آلمانی کیکر مصاحبه می‌کرد در پاسخ به سؤالی درباره شایعات مربوط به دورتموند و رونالدو گفت: "واقعیت این است که بوروسیا دورتموند ارزش را معادل تعداد دنبال‌کننده‌ها در شبکه‌های اجتماعی نمی‌داند. ما یک باشگاه فوتبال هستیم. کلید مسئله این است. ممکن است در بازاریابی بهترین ایده‌ها را داشته باشیم، ولی اگر در خانه خودمان به فرایبورگ 3-0 ببازیم هیچکدام از این‌ها فایده‌ای نخواهد داشت. حتی اگر بهترین برندهای دنیا را در اختیار بگیریم، در نهایت تنها چیزی که برای مردم و هواداران اهمیت دارد محصول نهایی است".

این در حالی است که حضور کریستیانو رونالدو در سیگنال ایدونا پارک می‌توانست درآمدهای قابل‌توجهی از محل قراردادهای اسپانسری برای این باشگاه آلمانی به همراه داشته باشد. کریستیانو در توییتر 108 میلیون، در اینستاگرام 549 میلیون و در فیسبوک 161 میلیون دنبال‌کننده دارد.