فران تورس، مهاجم بارسلونا، اعتراف کرد که شکست فصل گذشته بارسا برابر آینتراخت فرانکفورت ضربه روحی شدیدی به او زد.

باخت به فرانکفورت باعث شد پیش روانشناس بروم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، فران تورس در زمستان فصل گذشته از منچسترسیتی به بارسلونا پیوست. بارسا برای خرید او بیش از 50 میلیون یورو هزینه کرد و او شروع خوبی هم داشت ولی به تدریج افت کرد. بارسا در نیم فصل دوم فصل قبل توانست کمی اوج بگیرد، اما در نهایت دستش از تمام جام‌ها کوتاه ماند. به خصوص شکست خانگی 2-3 برابر آینتراخت فرانکفورت در یک چهارم نهایی لیگ اروپا ضربه سنگینی برای بارسلونا بود. بارسا امید زیادی به فتح لیگ اروپا داشت ولی به نیمه نهایی نرسید.

فران تورس در مصاحبه با موندودپورتیوو گفت: «شکست برابر فرانکفورت ضربه روحی بزرگی برای من بود. وارد چاه عمیقی شدم که نمی‌توانستم از آن خارج شوم. باید نزد روانشناس می‌رفتم و او به من بسیار کمک کرد. اعتماد به نفسم را از دست داده بودم و آن شکست تجربه بسیار تلخی بود.»

تورس ادامه داد: «رفته رفته بهتر شدم و تراپی کمک کرد اعتماد به نفسم را دوباره پیدا کنم. حالا خودم را قوی‌تر می‌بینم. زمانی فقط به گلزنی فکر می‌کردم و معتقد بودم خوب هم بازی نکنم ولی گل بزنم، کفایت می‌کند، اما حالا از فوتبال بیشتر لذت می‌برم چون نگران گل نزدن نیستم. خودم را در جریان بازی قرار می‌دهم و برایم کمک به تیم از هر طریقی اهمیت بیشتری پیدا کرده است.»