سعید عزت اللهی در مورد خوشحالی بعد از گل خود توضیح جالبی می‌دهد.

 عزت اللهی: خوشحالی من پلی استیشنی بود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه، سعید عزت‌اللهی در هفته‌های اخیر عملکرد درخشانی در ترکیب تیم وایله داشته و توانسته چهره موثر ترکیب این تیم دانمارکی باشد.

او حالا در گفتگوی جدید خود با فدراسیون فوتبال در این خصوص توضیح می‌دهد:

* بازی در دانمارک: حس خوبی دارم 

خدا را شکر این اتفاق رخ داد. پس از یک تعطیلی طولانی مدتی که لیگ دانمارک نسبت به لیگ‌های دیگر دارد یک اردوی حدود دو ماهه در ترکیه بین دو نیم فصل داشتیم کارمان را آغاز کردیم.در حال حاضر چون در صدر قرار داریم، تک تک مسابقات برای ما حکم فینال را دارد. در این بازی هم خوب بودیم و خوشحالم سال نو میلادی را با گلزنی آغاز کردم.

* مثل رشفورد: پلی استیشن زیاد بازی می‌کنم 

آن صحنه که موقعیت گل پیش آمد کمتر کسی شاید فکر می‌کرد من سر توپ بزنم. وقتی این کار را انجام دادم مدافع حریف دیگر جلویم نبود. این صحنه برایم جذاب بود و سعی کردم با شادی گلم نشان بدهم چه تصمیم خلاقانه ای گرفته ام. پس از این اتفاق،خودم خیلی خوشحال شدم و شادی گلم هم یک شباهت‌هایی به گل راشفورد داشت. وقتی نشستم خیلی‌ها فکر کردند شادی گل هالند را انجام داده ام اما واقعیت این است اینطور نیست. چون من اکثر اوقات فراغتم را پلی استیشن بازی می‌کنم و شادی گلم را از بازی فیفا یاد گرفته بودم و دوست داشتم آن را انجام بدهم.

* وضعیت وایله: در تابستان تصمیم می‌گیرم 

من دیر به تیم اضافه شدم اما خوشحالم روند خوبی داریم. امیدوارم این تیم به بالاترین سطح برگردد. من یک سال دیگر با ویل بولدکلوب قرارداد دارم و پیشنهاد تمدید هم داشته ام. فعلا تصمیم گیری نکرده ام. احتمال دارد صبر کنم تا ببینم نتایج مسابقات چه می‌شود و در تابستان برای ادامه همکاری تصمیم گیری کنم. در واقع ترجیح خودم این است که فعلا صبر کنم.

* اشک بعد از بازی آمریکا: هنوز هم ناراحتم 

هنوز که هنوز است سخت است برایم درباره جام جهانی صحبت کنم. وقتی به تیم ملی و زحماتی که برای آن تیم کشیده شد، تلاش بازیکنان و کادر فنی و فدراسیون و عوامل همراه نگاه می‌کنم حسرت می‌خورم. اشک‌های آن شب من بغض و گریه هایم در چند سال فوتبال حرفه ای بود. در آن لحظه از خود بیخود شده بودم و همه سختی‌های این سال‌ها جلوی چشمم بود. حق تیم ملی صعود بود. متاسفانه این اتفاق رخ نداد. همه امید داریم و انسان به امید زنده است. باید از نتایج درس بگیریم و در دوره بعدی از مرحله گروهی صعود کنیم. باید از همین الان شخصیت تیمی و پتانسیلی که داریم را به کار بگیریم. از ته دل دوست داشتم صعود کنیم و این هم به خاطر مردم کشورم بود. مردم عزیزی که به رغم همه مشکلاتی که داشتند از تیم ملی حمایت کرده اند. کوچکترین حق این عزیزان صعود ما بود که شرمنده شان شدیم. از همین جا قول می‌دهم تیم ملی پرقدرت تر شروع می‌کند تا به مردم ادای دین کنیم.

* سرمربی تیم‌ملی: امیدوارم همه چیز خوب باشد 

من به عنوان بازیکن در جایگاهی نیستم که برای تیم ملی تعیین تکلیف کنم. بدون شک افرادی که در این باره تصمیم می‌گیرند دلسوزانه و با بررسی همه جوانب روند را پیش می برند.برای تیم ملی باید بهترین تصمیم گرفته شود. این نسل حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.من به عنوان یک بازیکن و یک سرباز با افتخار در خدمت تیم ملی هستم.در این سال ها بحث همدلی و تیم بودن در تیم ملی بوده است.در مجموع امیدوارم با توجه به زمان اندکی که در پیش داریم تیم ملی به بهترین شکل مهیای حضور در مسابقات شود. همه حریفان ما قدرتمند و بزرگ هستند.کار ما در جام ملت‌ها سخت است اما چیزی نیست که بچه های تیم ملی با کمک مسئولین و پشتوانه مردم نتواننند انجام دهند.