رئیس کمیته برگزاری سازمان لیگ اعلام کرد که هفته بیست و سوم لیگ برتر برای روزهای 22 و 23 اسفند برنامه‌ریزی شده است.

پرسپولیس - سپاهان، احتمالا چهارشنبه سوری!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر ایران در حالی از امروز ده هفته پایانی خود را استارت خواهد زد که سازمان لیگ هنوز هفته بیست و سوم را اعلام نکرده اما سهیل مهدی، رییس کمیته برگزاری سازمان لیگ دقایقی پیش اعلام کرد که این بازیها روزهای 22 و 23 اسفند به انجام خواهند رسید.

این در حالی است که حساسترین بازی هفته بیست و سوم، بین پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. نکته جالب اینکه 23 اسفند روز چهارشنبه سوری است که برگزاری این دیدار حساس در چنین روزی اتفاق قابل توجهی خواهد بود.

باتوجه به حضور تماشاگران در بازی‌های لیگ برتر، باشگاه پرسپولیس روز گذشته از سازمان لیگ درخواست که بازی‌های این تیم با فروش تمام ظرفیت طبقه اول برگزار شود و انتظار دارد این درخواست در بازی با سپاهان اعمال شود. هفته گذشته سپاهان در حضور تماشاگرانش از پرسپولیس میزبانی کرد.

استقلال در هفته بیست و سوم به مصاف فولاد خواهد رفت که این بازی هم در ورزشگاه فولاد آره‌نا حساسیت خود را خواهد داشت و از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

باتوجه به اینکه بازی‌های پرسپولیس و استقلال عموما در یک روز برگزار نمی‌شود، اگر سازمان لیگ روی تصمیم خود برای برگزاری بازی در روزهای 22 و 23 اسفند پافشاری کند، یکی از دو تیم پایتخت باید روز چهارشنبه سوری به مصاف حریف برود.

نکته جالب اینکه تراکتور دیگر تیم پرتماشاگر فوتبال ایران نیز در این هفته میزبان خواهد بود و در ورزشگاه خانگی خود به مصاف مس رفسنجان می‌رود.

به گفته سهیل مهدی، هفته بیست و سوم آخرین بازیهای برگزارشده لیگ برتر در سال 1401 خواهد بود و 7 بازی پایانی از روز ده فروردین استارت می‌خورند.