با پیروزی سپاهان و پرسپولیس، برای اینکه شاگردان ساپینتو همچنان شانس قهرمانی داشته باشند، چاره ای جز پیروزی برابر گل گهر ندارند.

ترکیب احتمالی استقلال برای بازگشت به مثلث مدعیان
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، پیروزی‌های سپاهان و پرسپولیس تنها یک پیام برای استقلال دارد و آن هم این است که شاگردان ساپینتو چاره ای جز پیروزی در بازی سخت خانگی برابر گل گهر ندارند. مسئله ای که رخ دادن آن بسیار سخت و دشوار است و آبی‌ها کار سختی برابر تیم امیر قلعه نویی در پیش دارند.

ساپینتو در بازی امروز آخرین جلسه از محرومیت‌های پرشمارش را سپری می‌کند. سرمربی پرتغالی این بازی را از روی سکوها دنبال می‌کند و برای این بازی نیز نفرات مورد نظرش را در اختیار دارد.

* درخواست از کاپیتان: حداکثر کلین‌شیت، حداقل اشتباه

سیدحسین حسینی که در دیدارهای گذشته استقلال عملکرد خوبی داشته و هیچ تقصیری روی سوپر گل ایوب کلانتری در بازی با نساجی نداشت، امروز مأموریت سختی در جدال برابر خط حمله زهردار گل گهر دارد و هواداران نیز امیدوارند تا روز خوب کاپیتانشان باشد و او دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

* اعتماد به زوج همیشگی

عارف غلامی و رافائل سیلوا به هماهنگی کامل رسیده اند و ساپینتو نیز اعتماد ویژه ای به این 2 بازیکن دارد. آنها امروز نیز در ترکیب اصلی حضور دارند و کار سختی برابر مهاجمان سیرجانی دارند.

* یامگا به پست مدافع راست برمیگردد

حساسیت های دیدار با گل گهر و دونده بودن یامگا و قدرت بدنی بالای او در نبردهای تن به تن، باعث شده که ساپینتو برای پست مدافع راست ترکیب تیمش از این بازیکن استفاده کند. جلالی نیز از فهرست بازی امروز خط خورده و جعفر سلمانی بدون مشکل خاصی، در سمت چپ بازی می‌کند.

* خط میانی بدون تغییر می‌ماند

استقلال در هفته‌های گذشته مشکلی بابت عملکرد خط میانی تیمش نداشته و دست بر قضا، آنها موقعیت‌های متعددی نیز خلق کرده اند. پس طبیعی است که نباید انتظار تغییر در این پست را داشت. روزبه چشمی که همچنان یکی از مهره های قابل اعتماد ساپینتو است، سعید مهری نیز جایگاهش را در ترکیب تیم پیدا کرده و آرش رضاوند نیز در اوج به سر می برد.

* در انتظار درخشش دوباره بوشهری ها

محمد محبی روز فوق العاده‌ای را برابر نساجی داشت. ستاره بوشهری آبی‌ها، یکی از امیدهای گلزنی تیمش محسوب می‌شود. پس از چند بازی فوق العاده از قایدی، او نیز در بازی های اخیر از اوج به دور است و شاید بازی با گل گهر، سکوی پرتاب دوباره او باشد.

* نوازنده آبی‌ها آماده گلزنی است

ارسلان مطهری این روزها خوب گل می‌زند و آماده ترین مهاجم استقلال است. امیدهای ساپینتو برای گلزنی، به ساق‌های او دوخته شده است.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با گل گهر:

سیدحسین حسینی – عارف غلامی – رافائل سیلوا – کوین یامگا – جعفر سلمانی – روزبه چشمی – سعید مهری – آرش رضاوند – محمد محبی – مهدی قایدی – ارسلان مطهری