امیر قلعه نویی که بعد از قطع همکاری با تیم ملی در سال 86 هدایت مس کرمان را برعهده گرفت، حالا بار دیگر از این استان به تیم ملی رفت!

رابطه جالب کرمان و  تیم ملی درباره  قلعه نویی!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم های کرمانی ظاهرا رابطه مستقیمی با حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی پیدا کرده اند و حالا پس از مس کرمان که بعد از اخراج امیر قلعه نویی از تیم ملی نیمکت خود را به این تیم سپرد، گل گهر سیرجان تیمی می‌شود که نیمکت خود را پلی بین امیر قلعه نویی و تیم ملی می‌کند!

در زمستان سال 86 بود که امیر قلعه نویی به بدترین شکل ممکن و درمیان سیل شدید انتقادات پس از حذف از جام ملت های آسیا از نیمکت تیم ملی کنار گذاشته شد. در آن ایام مس کرمان که در آن سال‌ها از تیم‌های تازه وارد به لیگ برتر محسوب می‌شد و برخلاف این روزهای خود دست بسیار بازتری برای هزینه کردن داشت، برای فرار از منطقه سقوط در دور برگشت بازی های لیگ برتر نیمکت خود را به قلعه نویی سپرد.

مس کرمان آن سال در تلاش بود تا ژنرال پس از اخراج از تیم ملی با نتایج خوب در کرمان و به همراه مس ریکاوری موفقی در فوتبال ایران داشته باشد.

حالا در مرتبه دوم انتخاب قلعه نویی برای تیم ملی بازهم پای تیم دیگری از کرمان برای او در میان است. قلعه نویی این بار قبل از ورود به تیم ملی بلیت خود را از کرمان تهیه می‌کند تا تیم‌های کرمانی و تیم ملی برای قلعه نویی همیشه رابطه مستقیم داشته باشند.