بر خلاف شایعات، اخیر داوید دخیا و منچستریونایتد درباره تمدید قرارداد او به توافق رسیده‌اند و این سنگربان اسپانیایی به زودی قرارداد جدیدی با شیاطین سرخ امضا می‌کند.

دخیا جایی نمی‌رود: تمدید با یونایتد قطعی شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، داوید دخیا آخرین ماه‌های قرارداد فعلی خود با منچستریونایتد را سپری می‌‌کند. آینده او در این باشگاه از مدتی پیش با شایعات و گمانه‌زنی‌های متعددی روبرو بود.

گزارش‌های رسانه‌‌ای حاکی از این بود که اریک تن‌هاخ به این دروازه‌بان اسپانیایی اعتقاد ندارد و در نتیجه بعید است یونایتد برای تمدید قرارداد او اقدام کند. برخی دیگر از گزارش‌ها مدعی شدند که دخیا برای تمدید قراردادش دودل است و به پیشنهاد باشگاه پاسخ نداده است.

اما امروز این شایعات تکذیب شد و خبرهای جدید از منابع نزدیک به منچستریونایتد نشان می‌دهد که این سنگربان اسپانیایی با شیاطین سرخ به توافق کامل رسیده و به زودی پای تمدید قراردادش را امضا خواهد کرد. دخیا با عملکرد خود در ماه‌های گذشته اریک تن‌هاخ را متقاعد کرده که گزینه مناسبی برای حفاظت از دروازه تیم او است و موافقت تن‌هاخ یکی از کلیدهای به سرانجام رسیدن مذاکرات بین دخیا و باشگاه بوده است.

دخیا اخیرا در پاسخ به سوالاتی درباره اینکه آیا در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد یونایتد را ترک خواهد کرد یا نه گفته بود عاشق شیاطین سرخ است. بعد از این صحبت‌های دخیا، سرمربی هلندی او هم در یک مصاحبه از دروازه‌بان تیمش ستایش کرد و او را دروازه‌بانی کامل توصیف کرد.