مدیر شعب بانک ملی مازندران، ادعاهای مطرح‌شده مبنی بر موجودی چند میلیاردی حجت‌الاسلام‌ سلیمانی را تکذیب کرد.

تکذیب ادعای ۴۲۰ میلیاردی درباره حجت‌الاسلام‌ سلیمانی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مدیر شعب بانک ملی مازندران، ادعاهای مطرح‌شده مبنی بر موجودی چند میلیاردی حجت‌الاسلام‌ سلیمانی را تکذیب کرد.

بعد از سوءقصد روز گذشته به آیت الله سلیمانی که از علمای خوشنام و با مقبولیت بالای مردمی مازندران به شمار می‌آید بسیاری از رسانه‌های معاند با محوریت منافقین شروع به تخریب شخصیت مرحوم سلیمانی کرده‌اند. در ادعای مطرح شده آمده است که آیت‌الله سلیمانی برای دریافت 3 میلیارد و 400 میلیون تومان وجه نقد به بانک ملی بابلسر مراجعه کرده بود و رئیس بانک اعلام می‌کند این میزان وجه قابل دریافت از شعبه بابلسر نبوده و باید از دیگر شهرها تأمین شود.

در ادامه این ادعاها آمده است که آیت‌الله سلیمانی می‌گوید 420 میلیارد تومان در این شعبه پول دارد و نگهبان بانک که در تهیه تخم مرغ ناتوان بوده، با سلاح به مرحوم سلیمانی شلیک می‌کند.

"هرمز پژولیده" مدیر اداره امور شعب بانک ملی مازندران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم درباره ادعای دروغین رسانه‌های معاند مبنی بر موجودی میلیاردی حساب بانکی آیت‌الله سلیمانی گفت:‌ حساب بانکی آیت‌الله سلیمانی قرض‌الحسنه پس‌انداز با رقمی جزئی بوده است.

وی با بیان اینکه بحث‌های مطرح شده در رسانه‌های معاند صد درصد دروغ محض است افزود: طلب وجه نقد از شعبه بانک بابلسر صحت ندارد و آیت‌الله سلیمانی برای جابجایی وجه به میزان 4 میلیون و 200 هزار تومان به بانک مراجعه کرده بود و تراکنش بانک نیز به همین میزان صورت گرفته است. 

مدیر شعب بانک ملی مازندران ادامه داد: موجودی حساب آیت‌الله سلیمانی رقمی جزئی و در حدود همان میزان برداشت بوده است.