داماد رئیس‌جمهور پیشین کشورمان گفت: آقای روحانی در آخرین سخنرانی که داشتند، دیگران را ترغیب کردند که همه در انتخابات شرکت کنند. زمانی هم تا ثبت‌نام خبرگان رهبری نمانده و ایشان هم بهترین تصمیم را در بهترین زمان ممکن می‌گیرند.

پروژه انتخاباتی حسن روحانی از زبان دامادش
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

کامبیز مهدی‌زاده داماد حسن روحانی رئیس‌جمهور پیشین ایران در گفت‌وگو با ایلنا، در پاسخ به این سوال که آیا روحانی برای انتخابات مجلس خبرگان ثبت‌نام خواهند کرد، گفت:  بالاخره تصمیم با ایشان است که ثبت‌نام کنند یا خیر، ولی آقای روحانی در آخرین سخنرانی که داشتند، دیگران را ترغیب کردند که همه  در انتخابات شرکت کنند. زمانی هم تا ثبت‌نام خبرگان رهبری نمانده و ایشان هم بهترین تصمیم را در بهترین زمان ممکن می‌گیرند.

مهدی‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا لیست مورد حمایت روحانی در انتخابات مجلس شورای اسلامی شکل خواهد گرفت، گفت: طبعا آقای لاریجانی، آقای روحانی و حاج سیدحسن خمینی افرادی هستند که بیرون از گود نیستند. همیشه هم سعی کردند با صحبت‌ها و جلساتی که برگزار می‌شود، مشارکت، شور و شوق را افزایش دهند تا مردم را به صحنه بیاورند.

وی با تاکید بر اینکه امروز یکی از مسائل اساسی این است که مردم واقعا بیایند و مشارکت کنند، گفت: یعنی همان فرمایشاتی که مقام معظم رهبری اعلام کردند و شورای نگهبان هم باید در عمل کمک کند نه در حرف. ما هنوز منتظر اجرای دستور مقام معظم رهبری بابت جبران هستیم و تا امروز چیزی ندیدیم که در مورد کاندیدای موردنظر جبران شود.

منبع: ایلنا