معاون پارلمانی رئیس جمهور، تاکید کرد:اینکه برخی مدعی می شوند که منتقدین دولت تایید صلاحیت نشده اند، صحت ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

محمد حسینی با انتشار کلیپی ضمن تکذیب ادعای ردصلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس که منتقد دولت بودند، بیان کرد: دولت سیزدهم که دولت مردمی و قانون گرا است، همه تلاش خود را خواهد کرد  که انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان به بهترین نحو برگزار شود.

وی در ادامه اظهار کرد: دولت هم ضوابط و مصوبات قانونی را با دقت رعایت می کند. توصیه ما به هیات های اجرایی این بوده که دقیقا بر اساس استعلام ها و مستنداتی که دارند، عمل کنند. اگر در مواردی هم داوطلبی احساس می کند که حقش تضییع شده است، هیات نظارت بر این موضوع ورود خواهد کرد و رسیدگی مجدد انجام می دهد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: اینکه برخی مدعی می شوند که منتقدین دولت تایید صلاحیت نشده اند، صحت ندارد. هم از کسانی که دوستان دولت و همراه دولت بودند و هم از کسانی که مخالفان دولت بودند در مرحله بررسی هیات های اجرایی مورد تایید قرار گرفته و یا رد شده اند. یعنی از هر دو گروه بوده است. دولت بر همگان تاکید دارد که حقوق کسی ضایع نشود و هر کسی را که مردم به عنوان نماینده مجلس دوازدهم انتخاب کنند، دولت با آنها کار خواهد کرد و با همدلی و همگرایی سعی می کنیم در خدمت مردم بوده و در جهت پیشرفت کشور گام های بلندی برداشته شود.

منبع: ایسنا