قیمت خودروهای داخلی را در بازار امروز با ما دنبال کنید.

قیمت خودرو سکته کرد | رکود وحشتناک قیمت خودرو در بازار امروز 16 خرداد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 16 خرداد 1403، پس از تعطیلی دو روز پیش، بدون نوسان نسبت به روز گذشته کار خود را آغاز کرد و تمامی محصولات داخلی، مونتاژی و وارداتی با همان نرخ‌های ابتدای هفته به فروش می‌رسند.

قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 16 خرداد 1403، با اتمام تعطیلی دوروزه بازار خودرو، هیچ تغییری پیدا نکرده است. تمامی خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار با قیمت‌های روز یکشنبه به فروش می‌رسند و با توجه به تعطیلی اغلب بنگاه‌های خرید و فروش خودرو، احتمالاً روز آینده نیز تغییر چندانی نداشته باشد.

پس از فوت ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، تقریباً تمامی بازارهای مالی در رکود عمیقی فرو رفتند و بازار خودرو نیز نوسان چندانی نداشت، اما برخی از محصولات داخلی، رشد قیمت بسیار ناچیزی را تجربه کردند.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو نوسانی نسبت به روز گذشته ندارد.

قیمت خودروهای داخلی بازار از ابتدای امروز باثبات گزارش می‌شود.

کوییک دنده‌ای S جزو ارزان‌ترین محصولات داخلی بازار به شمار می‌رود که تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و با 420 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسد.

مطالعه بیشتر: پیش بینی قیمت خودرو در هفته آینده/ خودروهای برقی قیمت‌های بازار را شکست؟

شاهین G یکی از محصولات لوکس شرکت سایپا محسوب می‌شود که با همان نرخ 718 میلیون تومانی معامله می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی یکی از سدان‌های محبوب ایران خودرو به شمار می‌رود که قیمت این خودرو از ابتدای روز تغییری پیدا نکرده و با 736 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژوپارس LX TU5 یکی از پرحاشیه‌ترین خودروهای داخلی بازار در سال گذشته بود که از ابتدای روز هیچ نوسان قیمتی ندارد و با نرخ 835 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودروهای خارجی

قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی نیز تغییری پیدا نکرده است.

قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی بازار هم باثبات گزارش می‌شود.

ام‌وی‌ام X22 پرو دستی که یکی از ارزان‌ترین محصولات مدیران خودرو محسوب می‌شود، هیچ تغییری نسبت به دیروز ندارد و با نرخ 959 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

کی‌ام‌سی X5 نسخه بهبود یافته کراس‌اوور جک S5 محسوب می‌شود که در زمان عرضه یکی از محبوب‌ترین محصولات مونتاژی بازار بود. این خودرو نیز تغییر قیمتی پیدا نکرده و با یک میلیارد و 735 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هایما 8S جدیدترین کراس‌اوور مونتاژی ایران خودرو اما رکورددار افت قیمت میان محصولات مونتاژی بازار است. این خودرو از صبح امروز با همان نرخ یک میلیارد و 880 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

لاماری ایما هیبرید یکی از کراس‌اوورهای تازه‌وارد بازار به شمار می‌رود که از ابتدای روز جاری هیچ نوسانی ندارد و به نرخ دو میلیارد و 475 میلیون تومان معامله می‌شود.