مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شهید سردار قاسم سلیمانی دلاوری شجاع و نماد تمام عیار استکبار ستیزی در محور مقاومت بود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
سردار «حسین دهقان» شامگاه پنجشنبه در مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی در مصلی بیتالمقدس اراک افزود: تفکر انقلابی با شهادت سردار سلیمانی زمینه برچیده شدن حضور تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی را در منطقه پاک خواهد کرد.
وی اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی فردی انقلابی بود که همواره انقلابی و همیشه پایبند به اصول انقلاب اسلامی باقی ماند.
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: این شهید والا مقام توانست با درایت و فهم درست از واقعیت‌ها در همه کشوهای اسلامی با اشغالگران آمریکایی مبارزه کند.
 
سردار دهقان افزود:شهید سلیمانی رزمنده‌ای بود که تمام برنامه‌های آمریکا و اسراییل را با شکست مواجه کرد و دشمنانکینه‌توز، این سرباز وطن را به شیوه‌ای ناجوانمردانه شهید کردند.
 
ویگفت: ویژگی شخصیتی شهید قاسم سلیمانی برای همه جوانان و آزادگان جهان الگو است.
 
وی اظهار داشت: این شهید والا مقام فردی بود که رضایت خدا و رهبری و ولایت برایش بسیار اهمیت داشت و خلوص نیت، از او انسان تمام عیاری ساخته بود.
 
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر آن شهید بزرگوار جلوه‌ای از قدرت الهی و پاداش این دنیا در برابر رشادت‌های او بود.
 
سردار دهقان افزود: حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی عین الاسد در عراق انتقام سخت نبود بلکه انتقام سخت با بیرون کردن آمریکا از منطقه رقم خواهد خورد.
 
وی اظهار داشت: حمله به این پایگاه، شکست فناوری آمریکا بود که در قاموس نظامی آمریکا این حمله نظامی اعلان جنگ بود اما از مقابله با ایران درمانده شد.
 
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: صدای موشک در عین الاسد عراق بیدارباش به ملتی بود که نشان داد آمریکا آنقدر هم قدرتمند نیست.
 
سردار دهقان ادامه داد: آنچه به عنوان معامله قرن از آن رونمایی شد مورد حمایت رسمی جهانی قرار نگرفت و در اصل برایندی از شکست ابهت آمریکا بود.
 
وی اظهار داشت: امروز بزرگترین دشمن آمریکا ترامپ و دولت آن است که به دنبال آن هستند خود را به قیمت غرق کردن ملت کشورشان،بالا ببرند.
 
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه گفت: شرایط جهانی و منطقه‌ای به گونه‌ای است که باید راهپیمایی ۲۲ بهمن فراگیر و با حضور بیشتر مردم رقم بخورد.
 
سردار دهقان افزود: تنها با حضور منسجم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان یادآوری می شود که مردم همواره پای نظام و آرمان‌های آن ایستاده اند.
 
وی اظهار داشت: مردم مجلسی می‌خواهند که برآمده از عزم ملی و بیان فضیلت‌های انقلابی باشد و به افرادی با این ویژگی‌ها رای خواهند داد.
 
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: کسانی می‌توانند در مجلس شورای اسلامی وارد شوند که افرادی انقلابی، متدین، جهادی و پایبند به اصول اسلامی باشند و با ایجاد فضای شور و نشاط و ترویج اخلاق به جامعه خدمت کنند.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز گفت: این آیین برای تجلیل از برگزارکنندگان اصلی کنگره ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان است که خالصانه و با هیچ چشم‌داشتی برنامه های مختلف فرهنگی را برگزار کردند.
 
آیت الله قربانعلی دری‌نجف آبادی افزود: ۲۲ بهمن مردم وفادار به انقلاب اسلامی بار دیگر پیمان خود را با امام شهدا تجدید خواهند کرد.
 
وی اظهار داشت: مردم با حضور در این راهپیمایی گسترده بار دیگر سیلی محکمی بر گوش دشمنان نواخته و آنان را ناامید خواهند کرد.
 
امام جمعه اراک ادامه داد: مردم در دوم اسفند ماه با حضور آگاهانه در پای صندوق های رای، بار درگیر دین خود را به انقلاب ادا خواهند کرد.
 
در این همایش به برگزار کنندگان و متولیان اجلاسیه شهدای استان مرکزی لوح تقدیر اهدا شد.
 
استان مرکزی در دفاع مقدس ۶ هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟