فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از آمادگی کامل نیروهای مسلح به‌ویژه پلیس و سپاه برای حضور در میدان نبرد با کرونا تا شکست کامل این بیماری خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری فارس در کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در دیدار با فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، اظهار داشت: مدتی است کشور درگیر بیماری کرونا شده و همین موضوع شرایط ویژه‌ای را در جامعه ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه همه مردم و مسؤولان وظیفه دارند با بیماری کرونا بجنگند، گفت: اگر هر کدام آن‌ها وظیفه خود را به خوبی انجام دهند قطعا در آینده‌ای نزدیک شاهد کنترل و مهار این بیماری خواهیم بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: شاید بهترین راه مقابله با این بیماری به حداقل رساندن تردد در معابر و اماکن عمومی باشد که در این میان مردم نقش بسیار مهمی برعهده دارند و بهتر است با در منزل ماندن به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.

وی یادآور شد: از سوی دیگر مسؤولان نیز در تلاش هستند که بتوانند نیازهای اساسی این روزهای مردم مثل ژل‌های ضدعفونی، ماسک، دستکش و ... را فراهم تا امکان ابتلا به کرونا کاهش یابد.

جاویدان ادامه داد: در این میان نیروهای مسلح نیز از همان روزهای ابتدایی پای کار آمده و با ضدعفونی کردن معابر و گندزدایی و همچنین توزیع لوازم مورد نیاز مردم تلاش کردند سهمی در مبارزه با این بیماری و کنترل و مهار آن داشته باشند.

رئیس پلیس استان کرمانشاه تصریح کرد: پلیس هم روزانه نسبت به ضدعفونی معابر شهری اقدام و تاکنون بالغ بر 150 لیتر به این موضوع اختصاص داده است.

وی همچنین مبارزه و برخورد با محتکران را از دیگر اقدامات انجام شده پلیس برشمرد و گفت: تاکنون حدود 36 میلیارد ریال انواع مواد شوینده و ژل های ضدعفونی، پدهای الکلی، دستکش، ماسک و مواد بهداشتی احتکار شده کشف شده است.

وی همچنین از دستگیری حدود 30 محتکر و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: مجازات سختی در انتظار آن‌ها خواهد بود چرا که پلیس و دستگاه قضائی عزمشان را برای برخورد قاطعانه و بدون گذشت با این افراد که بدترین مجرمان هستند، جزم کرده‌اند.

جاویدان در پایان و با اشاره به در پیش بودن مراسم چهارشنبه پایان سال، گفت: با هنجارشکنان این مراسم که بخواهند به بهانه شادی و به‌خصوص در این ایام که شاهد شیوع بیماری کرونا هستیم اقدام به تجمع کرده و امنیت و آسایش دیگر شهروندان را با مخاطره روبرو کنند قاطعانه برخورد می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .