رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت درباره جزئیات پخش کلیپ بارش بادمجان و دستگیری 5 نفر در این خصوص خبرداد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در نشست خبری در مقر پلیس تهران به صورت ویدیو کنفرانس اظهار داشت: روز گذشته ویدیویی تحت عنوان بارش بادمجان در پایتخت در شبکه های اجتماعی منتشر شد که پلیس امنیت سریعاً عوامل آن را شناسایی و دستگیر کرد.

وی گفت: اعضای این گروه ۵ نفره  به پلیس امنیت هدایت شدند.

رئیس پلیس امنیت پایتخت تصریح کرد: این افراد مدعی شدند که در حال انجام یک کار تحقیقاتی در بخش جلوه های ویژه بودند که یکی از این کلیپ ها به صورت اتفاقی در فضای مجازی پخش شده است. 

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت به سایر اقدامات این پلیس اشاره و بیان داشت: ۲۲۰ نفر در روزهای اخیر دستگیر شدند که ۵۵ نفر از آنها از اراذل سطح دار تهران بودند؛ همچنین ۸۸ نفر محتکر اقلام بهداشتی نیز بازداشت شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه اتهام افراد بازداشت شده شرارت و ایجاد ناامنی بوده است درباره طرح نظارت بر قهوه خانه ها اعلام کرد : به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اعلام شده بود که قهوه خانه ها حق ارائه قلیان به مردم را ندارند و نظارت ها در این خصوص صورت گرفت و تاکنون ۱۱ قهوه خانه پلمب شده اند. 

سردار ذوالقدری خاطرنشان کرد: در هفته های اخیر ۱۹۵ پرونده قضایی برای اراذل و اوباش تشکیل شده ؛  همچنین  ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه نیز با تلاش همکارانم کشف و ضبط شده است.//فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .