سامه‌یح نجف‌آبادی با بیان اینکه کشور به‌زودی از موانع از جمله تحریم‌ها عبور خواهد کرد، گفت: به جای اینکه قصور و مشکلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گردن یکدیگر بیندازیم باید به دنبال رفع موانع تولید باشیم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

همایون سامه‌یح نجف‌آبادی منتخب کلیمیان در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره اولویت‌های خود در مجلس آتی اظهار داشت: با آنکه هر نماینده‌ای که وارد مجلس می‌شود وکیل همه ملت است و باید به همه بخش‌های کشور رسیدگی کند، اما اولویت من به عنوان نماینده کلیمیان در پارلمان رفع مشکلات کلیمیان به عنوان اولویت اول است، ضمن اینکه رعایت منافع و مصالح کشورم هم اهمیت زیادی دارد. 

وی در باره اولویت بعدی‌اش گفت: در نظر گرفتن منافع ملی و مصالح کشور و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی هم از دیگر اولویت‌های من در مجلس آتی است.

منتخب کلیمیان در مجلس یازدهم تصریح کرد: در مجلس یازدهم قطعا به دنبال رفع دغدغه‌های معیشتی مردم و باز کردن گره‌های اقتصادی کشور خواهم بود و بر همین اساس می‌کوشم با کمک همکارانم در پارلمان موانع پیش روی جمهوری اسلامی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برداریم.

سامه‌یح نجف‌آبادی با بیان اینکه مشکلات در کشورمان زیاد است که بسیاری از مشکلات به دلیل فشارهای خارجی افزود: باید بکوشیم ضمن رفع این فشارها و حتی دور زدن تحریم‌ها، موانع و مشکلات داخلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم از پیش روی کشورمان برداریم.

وی گفت: ما قطعا به زودی از موانع و بحران‌هایی نظیر تحریم عبور خواهیم کرد.

منتخب کلیمیان در مجلس یازدهم اظهار داشت: به جای اینکه قصور و مشکلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گردن یکدیگر بیندازیم باید به دنبال اقتصاد پویا و رفع موانع تولید بوده و اشتغال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افزایش داده و بیکاری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حذف کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .