دفع همه سوسک‌های خانه با پیاز

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سوسک‌ها بدون دعوت می‌آیند و مدتی می‌مانند پس بنابراین همه‌ صاحب خانه‌ها دوست دارند با بهترین و موثرترین روش این جانور موذی را ازبین ببرند.
به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ همه‌ ما ازسوسک‌ها متنفریم درست است؟ این نوع از مشکلات خودشان حل نمی‌شود حتی اگر یکسال هم منتظر بمانیم پس باید راه حلی کاربردی و موثر برای آن شناخته و اجرا کنیم. سوسک‌ها بدون دعوت می‌آیند و مدتی می‌مانند پس بنابراین همه‌ صاحب خانه‌ها دوست دارند با بهترین و موثرترین روش این جانور موذی را ازبین ببرند.
  محصولات متفاوتی درقفسه مغازه‌ها وجود دارداما حقیقت این است این محصولات مضراتی هم دارند که ترجیح می‌دهیم به خانه ما راه نیابند، سوسک کش‌ها بوی بدی دارند و بوی آنهامدتی درمنزل باقی می‌ماند.
این محصولات شیمیایی برای سلامتی کودکان مضرهستند امانگران نباشید، چون همیشه راه دیگری وجود دارد.
دراین بخش روشی خانگی و کاملا طبیعی را برای رهایی از شر تمام سوسک‌ها به شما خواهیم گفت. تفاوت عمده بین آفت کش خانگی و کارخانه‌ای این است که آن برای سلامتی ضررندارد بنابراین اگرمی خواهید چیزی سلامت خود و کودکانتان راتهدید نکند باید سعی کنید از این روش موثر و ساده استفاده کنید.

مواد لازم برای تهیه ماده دفع سوسک:

۱ عدد پیاز

۱ ق غ جوش شیرین

طرز تهیه دفع کننده سوسک‌های ریز و درشت خانگی:

ابتدا پیاز را خردکنید و جوش شیرین روی آن بریزید خوب ترکیب کرده و گوشه‌ی منزل قراردهید. حدس بزنید چه اتفاقی خواهدافتاد؟ بله درست است سوسک‌های پنهان در گوشه کنار خانه بیرون آمده و خود به خود کشته می‌شوند.

برای دفع سوسک از ترکیب سیر، پیاز و فلفل استفاده کنید.

بوی آزاردهنده‌ی ترکیب سیر و پیاز و فلفل کمک تان می‌کند از شر این سوسک‌ها خلاص شوید و مانع بازگشت مجدد آن‌ها می‌شود.

مواد مورد نیاز:

۱ پیاز کامل

۱ قاشق غذاخوری فلفل قرمز

۱ حبه سیر تازه

۱ لیتر آب

یک کاسه‌ی کوچک

۱ بطری اسپری پلاستیکی تمیز

روش دفع سوسک با سیر و پیاز:

سیر و پیاز را پوست بکنید و آن‌ها را خرد کنید و داخل کاسه بریزید، حالا فلفل را اضافه کنید، سپس به ترکیب آب اضافه کنید و خوب هم بزنید اجازه دهید ترکیب یک ساعت بماند تا مواد خوب خیس بخورند. بعد از اتمام این مراحل مخلوط را داخل بطری اسپری بریزید و آن را در قسمت‌هایی که مورد هجوم سوسک‌ها قرار گرفته اسپری کنید.