دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با اشاره به حضور پزشکان فرانسوی در ایران گفت: چرا باید اجازه ورود به پزشکانی داده شود که سابقه دشمنی کشورشان با ایران آشکار شده است؟

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مقصود درودی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به حضور پزشکان فرانسوی در ایران اظهار کرد: مدت زیادی از سخنرانی رهبر معظم انقلاب که هشدار دادند دشمنان ممکن است کسی را به عنوان درمان‌کننده و پزشک بفرستند تا اثر عملی سمّی که تولید کرده‌اند را از نزدیک ببیند، نگذشته که خبر ورود به اصطلاح پزشکان بدون مرز منتشر شد.
وی ادامه داد: با وجود مخالفت رهبر معظم انقلاب، وزیر بهداشت و حتی پزشکان ایرانی، گروهی که گفته می‌شود فقط 2 نفر از آنها پزشک هستند وارد اصفهان شده اند و به دنبال ایجاد یک بیمارستان هستند!

 دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور افزود: درگذشته نیز شاهد آن بوده ایم که ورود پزشکان به جاسوسی منجر شده، به عنوان نمونه در سال 65 یک تیم پزشکی برای درمان جانبازان شیمیایی وارد ایران شدند اما در روند درمان دست به اقداماتی زدند که درمان را بدتر کرد و ثابت‌ شد که آن ها به دنبال درمان نبودند بلکه به دنبال این بودند که تاثیر سلاح های شیمیایی خود که به صدام واگذار کرده بودند را ببینند. 

درودی یادآور شد: نکته قابل توجه این است که چرا باید اجازه ورود به پزشکان فرانسوی که سابقه دشمنی این کشور با ایران آشکار است داده شود.

وی تاکید کرد: کارنامه سیاه فرانسه در قبال ایران در 40 سال اخیر نشان از دشمنی این کشور با مردم عزیزمان دارد. در اختیار قرار دادن بمب های شیمیایی به صدام، ارسال خون های آلوده به ویروس HIV به ایران، حمایت همه جانبه از سازمان منافقین در خاک این کشور، حمایت همه جانبه از فتنه گران 88، تحریم ایران، ایفای نقش پلیس بد در مذاکرات برجام و ده ها مورد دیگر تنها گوشه ای از نقاط سیاه روابط فرانسه با ایران است.

 دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اضافه کرد: تا آنجا که اطلاع داریم وزارت بهداشت و وزیر آن جناب آقای دکتر نمکی و معاونین ایشان با این اعزام مخالف بوده اند ولی اکنون باید مشخص شود که چه کسی اجازه ورود این افراد را به ایران داده است؟

وی افزود: باید از مسئولین امر سوال کرد که چه تضمینی از آنها گرفته شده است که دست به جاسوسی نزنند و یا روند درمان پزشکان ایرانی را مختل نکنند؟ 

درودی اظهار داشت: آیا ورود پزشک خارجی توهین به پزشکان متخصص داخل کشور نیست؟ بدون شک توان پزشکان و متخصصان ایرانی اگر بیش از پزشکان غربی نباشد کمتر نیست و چرا با وجود چنین سرمایه‌ای دست به دامان اروپایی شده ایم که در کنترل بحران کرونا در کشور خودشان درمانده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .