جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) کشور گفت: تمرینات دشمن را به صورت مداوم ارزیابی کرده و متناسب با تهدیدات موجود توان رزم خودمان را ارتقا داده‌ایم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ قادر رحیم زاده جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) کشور در بازدید خود از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این منطقه پدافندی و کارکنان هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مرکز عملیات مشترک منطقه پدافند هوایی جنوب شرق کشور بازدید و آمادگی رزمی و توان دفاعی این یگان‌ها را ارزیابی کرد.

وی با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: پدافند هوایی مسئول حفظ امنیت آسمان میهن اسلامی ماست. امروز کارکنان پدافند هوایی با روحیه بسیار بالا فعالیت می‌کنند و با تدبیر و برنامه ریزی انجام شده، با وحدت و انسجام و هماهنگی که بین کارکنان ارتش و سپاه در همه عرصه‌ها بویژه در عرصه پدافند هوایی برقرار است، همواره آماده دفاع مقتدرانه از آسمان جمهوری اسلامی ایران هستیم.

امیر سرتیپ رحیم زاده ادامه داد: تمامی تحرکات نیروهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به صورت ۲۴ ساعته توسط پدافند هوایی مورد پایش قرار می‌گیرد و به دقت فعالیت‌ها را رصد می‌کنیم. تمرینات دشمن را به صورت مداوم ارزیابی کرده و متناسب با تهدیدات موجود توان رزم خودمان را ارتقا داده‌ایم و این پیام را به مردم کشور عزیزمان می‌دهیم که فرزندان جان بر کف شما در نیروهای مسلح بویژه در مجموعه پدافند هوایی با تمام توان حافظ امنیت کشور هستند.