میزان/ سخنگوی جبهه پایداری با بیان اینکه کمیته انتخابات جبهه پایداری فعال شده است، گفت: نامزد مورد نظر جبهه پایداری برای انتخابات ریاست جمهوری کسی است که انقلابی باشد و جهادی کار کند و فکر جهانی سازی اسلام باشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مجید متقی‌فر با اشاره به اقدامات جبهه پایداری برای انتخابات ١٤٠٠ اظهار داشت: کمیته انتخابات جبهه پایداری فعال شده است و امیدواریم برای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری، به لیست اصلح دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به تاکید جبهه پایداری بر جوان‌گرایی در انتخاب کاندیداها افزود: بر رویکرد مدیریتی و التزام به محور ارزشی و انقلابی بودن نیرو‌ها نیز تاکید داریم.

سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به اینکه انتخاب نامزدهای مدیریت شهری در انتخابات شوراها خصوصیات و ویژگی‌های خود را دارد، تصریح کرد: انتخاب نامزدهای اصلح شوراهای شهرو روستا ناظر برکارآمد، پرتحرک بودن و برنامه محور بودن اعضای انتخابی است.  

متقی‌فر با اشاره به اینکه ما جزو نیروهای جبهه انقلاب هستیم و در این جایگاه نگاه جناحی نداریم، عنوان کرد: کسانی که به ارزش‌های امامین انقلاب تعهد دارند صد در صد برای ما ارزش بیشتری دارند. توانمندی افراد هم در گرو دلباختگی آنها به آرمان‌های امام راحل، انقلاب و شهداست.

وی خاطرنشان کرد: البته در انتخاب افراد مورد نظر برای معرفی در انتخابات پیش رو، توانایی مدیریتی، تحصیلات و تجربه مرتبط  نیزبرایمان از اهمیت خاصی  برخوردار است. 

سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به معیارهای در نظر گرفته شده این تشکل برای معرفی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: با توجه به اینکه کشور درگیر تحریم و جنگ اقتصادی است و مردم در رنج و تعب هستند، انتخاب فرد دلسوز و با نگاهی انقلابی که فکر افزایش تولید داخلی، رشد اقتصادی همه جانبه و رفع مشکلات معیشت و اشتغال باشد، حتما راهگشاست. 

متقی فر بیان داشت: کسانی که به دیدگاه‌های رکنی و اصلی جبهه پایداری نزدیک‌تر و از تخصص و تجربه کافی برخوردار هستند به مرور مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا ببینیم کدام‌شان بیشترین تطبیق‌ها را با شاخص‌ها دارند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون از مدیریت غیرجهادی و غیرعلمی ضربه فراوانی خورده‌ایم، گفت: نامزد مورد نظر جبهه پایداری برای انتخابات ریاست جمهوری کسی  است که انقلابی باشد و جهادی کار کند و فکر جهانی سازی اسلام باشد.

 

این فعال سیاسی در پاسخ به این سؤال که جبهه پایداری در انتخابات پیش‌رو با چه احزاب و گروه‌هایی متحد خواهد شد، گفت: ما به ائتلاف معتقد نیستیم بلکه به وحدت معتقد هستیم، وحدت واژه ارزشی اما ائتلاف یک واژه سیاسی است. متاسفانه بخشی از اصولگرایی توجهی به مبانی ارزشی و انقلابی ندارند بلکه باید ملاحظات را کنار بگذارند و وحدت کنند. جبهه پایداری اول علمدار وحدت است. وحدت یعنی پیروی از رهنمود‌های امامین انقلاب و آرمان‌ها که اگر این الگو باشد، ما وحدت را می‌پذیریم.