پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

اموزش فارکس و ورود به این بازار کلان سرمایه گذاری از سال های گذشته طی اصلاحاتی برای عموم مردم آزاد شده است و کلیه علاقه مندان با هر هویت ، اصالت و تبعیتی میتوانند با دیدن اموزشهای لازم در بازار فارکس فعالیت داشته باشند ، بدون تردید ورود به بازار فارکس بدون تخصص و تجربه دارای ریسک بسیار بالایی میباشد ، بنابر این لازم است قبل از انجام هرگونه اقدام نسبت به اموزش فارکس و گذراندن دوره های استاندارد و کاربردی در این حوزه اقدام کنیم .

دقت داشته باشید به ندرت میتوان یک معامله گر و تحلیلگر اصیل در بازار فارکس بخصوص در کشور ایران یافت لذا در این گزارش تصمیم داریم یکی از بهترین موسسات تخصصی در حوزه بازار فارکس را به علاقه مندان این شاخه معرفی کنیم . در ادامه برای معرفی بهترین مرجع اموزش فارکس در کشور همراه ما باشید .

برای اموزش فعالیت در بازار فارکس ابتدا لازم است با قوانین و روند سرمایه گذاری در این بازار آشنا شویم در ایجا قصد داریم مهمترین قوانین حاکم در بازار فارکس را به شما معرفی کنیم :

  1. اهرم معاملاتی : امکان دریافت اعتبار تا 5000 برابر سرمایه ورودی به بازار
  2. بازار دو طرفه : امکان دریافت سود در دو شرایط افزایش قیمت و یا کاهش قیمت
  3. امکان نگارش اکسپرت و ربات معامله گر و اتصال آن به بازار
  4. فعالیت 24 ساعته : بازار فارکس بصورت شبانه روزی فعال بوده ( بجز شنبه و یکشنبه )
  5. امکان استفاده برای ایرانیان
  6. و ...

002

معرفی موسسه سهامیر بعنوان مرجع رسمی اموزش فارکس در کشور

در این گزارش موسسه سهامیر بعنوان برترین مرجع تخصصی و تنها مرکز اموزش اکادمیک و استاندارد در کشور شناخته شده است ، سهامیر از سال 1992 با ورود به بازار سرمایه گذاری بین المللی و بازار فارکس توانسته خود را بعنوان یک مرجع معتبر و مطمئن در ذهن عموم جای کند ، این موسسه هم اکنون تنها مرکز در کشور میباشد که دوره های اموزشی یکپارچه و سطح بالا را به سه روش 1- اموزش حضوری ، 2- دوره های اموزش انلاین ، 3- بسته های اموزشی و پکیج آموزش میدهد.

*برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اموزش فارکس میتوانید به سایت مرکز اموزش عالی سهامیر مراجعه نمایید*

پیشنهاد ما به کلیه علاقه مندان و متقاضیانی که قصد یادگیری و اموزش فارکس دارند ، استفاده از خدمات اموزشی سهامیر میباشد ، برای ارتباط با این مرکز میتوان به سایت رسمی ان به ادرس sahamir-ac.com مراجعه نمایید .