پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امروز طی یک گزارش جامع و تخصصی قصد داریم به اهمیت و جایگاه اموزش فارکس در کشور بصورت اصولی و استاندارد ، همچنین معرفی معتبرترین مراکز برگزاری دوره اموزش فارکس در کشور بپردازیم . با توجه به میزان ریسک بالای این بازار ، گذراندن دوره های اموزش فارکس بصورت استاندارد از اهمیت بالایی برخوردار است .

بازار فارکس بدون شک بزرگترین و سودده ترین بازار مالی در دنیا است و فعالیت در این بازار با عنوان بالاترین سطح معاله گری و تحلیلگری بدون علم و تجربه خطر از دست دادن سرمایه و ضرهای جبران ناپذیر را برای کاربران در پی دارد.

معرفی موسسه اموزش عالی علوم سرمایه گذاری سهامیر:

یکی از مطرح ترین و معتبر ترین مراکز اموزش فارکس در کشور موسسه اموزش عالی سهامیر در استان تهران میباشد ، این مرکز بعنوان یکی از قدیمی ترین موسسات سرمایه گذاری در بازار فارکس شناخته میشود و تا امروز توانسته بالغ بر 17000 نفر سرمایه گذار و معامله گر را تربیت و راهی بازار جهانی کند .

برگزاری کلاس های اموزش فارکس در موسسه سهامیر بصورت کاملا اصولی و استاندارد و تحت نظارت مستقیم موسسه انجام میشود .

روش های برگزاری دوره فارکس :

  1. اموزش حضوری و اکادمیک : برگزاری دوره های اموزشی فارکس بصورت حضوری و تنها در محل مرکز برگزار میشود .
  2. اموزش انلاین فارکس : برگزاری دوره های اموزش انلاین فارکس در قالب کلاس های انلاین و غیر حضوری بوده و کاربر میتواند بواسطه تنها یک سیستم کامپیوتر و یا گوشی تلفن در کلاس حضور داشته باشد .
  3. اموزش فارکس در قالب بسته های اموزشی : بسته های اموزشی فارکس بصورت پکیج اموزشی بوده و هر ساله بروز ترین نسخه آن اماده و در دسترس عموم قرار میگیرد .