تسنیم/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توطئه‌آفرینی آمریکا و دولت‌های مستکبر برای متهم کردن ایران به ساخت بمب هسته‌ای گفت: جمهوری اسلامی تا جایی که ملت انقلابی و ولایتمدار ایران را دارد، نیازی به بمب هسته‌ای ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بعدازظهر امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن دهه فجر در قزوین که به صورت خودرویی و موتوری در تپه نورالشهدای قزوین برگزار شد، با اشاره به توطئه‌آفرینی آمریکا و دولت‌های مستکبر برای متهم کردن ایران به ساخت بمب هسته‌ای اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران تا جایی که ملت انقلابی و ولایتمداری ایران را دارد، نیازی به بمب هسته‌ای و ندارد.

حسین مظفر استقلال را یکی از شجره‌های طیبه و ثمرات انقلاب اسلامی برشمرد و اضافه کرد: شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» به روشنی داکترین انقلاب اسلامی ایران را در ابتدای انقلاب ترسیم کرد و به نقشه راه توسعه و تعالی جمهوری اسلامی ایران در 4 دهه گذشته مبدل شد.

وی با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی از سال 1357 تا امروز ادامه داد: این دستاوردهای بزرگ مادی و معنوی در سایه فشارهای دشمنان و تحریم‌های پیاپی شکل گرفته و به طور قطع اگر جنگ تحمیلی، تحریم‌های متعدد و سوء مدیریت برخی مدیران وجود نداشت، امروز همه قله‌های افتخار و سربلندی را فتح کرده بودیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه استقرار حاکمیت و ولایت فقیه در ایران جزو دستاوردهای منحصربه‌فرد انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی ما تنها انقلابی بود که توانست سیر حاکمیت انبیا و مرسلین را پیگیری کند و بعد از صدها مسلمانان را صاحب یک رهبر عادل و شجاع کند.

مظفر با ذکر اینکه بدخواهان و دشمنان داخلی ملت ایران که پشت به ارزش‌ها کرده‌اند، عاقبت به خیر نمی‌شوند، افزود: کسانی که برای تغییر وضعیت کشور دل به حضور یا توطئه بیگانان بسته‌اند، روز خوش نمی‌بینند و علاوه بر مشکلات دنیوی دچار عذاب اخروی هم خواهند شد.

وی ادامه داد: دشمنان ما در حالی علیه نظام جمهوری اسلامی توطئه می‌کنند که نمی‌دانند با هر توطئه انقلاب ما قوی‌تر و پررنگ‌تر خواهد شد و شاید اگر کشور ما دچار بحرانی ما جنگ تحمیلی نشده بود، امروز به این حد از قدرت نظامی و دفاعی دست نیافته بودیم که حتی آمریکا هم جرأت رویارویی با نیروهای نظامی انقلاب اسلامی را نداشته باشد.

مظفر با یادآوری اینکه اسلامیت و جمهوریت را 2 رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند، یادآور شد: با توجه به اینکه بیش از 98 درصد مردم ما مسلمان هستند، اسلامیت و جمهوریت ما در هم ممزوج شده و هیچ‌گونه تعارضی بین آنها وجود ندارد؛ ضمن اینکه این 2 عصنر مانند 2 بال یک پرونده سبب پرواز ملت ایران به اوج اقتدار و تعالی شده‌اند.