میزان/ فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش همواره نیرویی با دانش بوده و آینده بسیار روشن در انتظار نیروی هوایی هم در بحث هواپیما‌های با سرنشین و هم بدون سرنشین است و پیشرفت‌های بسیار خوبی حاصل شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در آیین دانش آموختگی خلبانان اف ۴، ضمن تبریک سال جدید، گفت: نیروی هوایی ارتش، نیروی ویژه‌ای است و می‌توان گفت که هر روز، شرایطی مشابه با شرایط دوران جنگ تحمیلی را تجربه می‌کند. در سال گذشته این نیرو، سال موفقی را سپری کرد و به پیشرفت‌های قابل توجهی دست پیدا کرد.
 
پیشرفت‌ نیروی هوایی ارتش در ساخت هواپیماهای باسرنشین و بدون سرنشین
وی افزود: نیروی هوایی ارتش همواره نیرویی با دانش بوده و آینده بسیار روشن در انتظار نیروی هوایی هم در بحث هواپیما‌های با سرنشین و هم بدون سرنشین است و پیشرفت‌های بسیار خوبی حاصل شده است.
نصیرزاده خطاب به خلبانان جوان تصریح کرد: ویژگی‌هایی مانند شجاعت در زمان خطر، ایمان داشتن به کار و وظیفه محوله، داشتن انگیزه در انجام کار‌ها و به روز کردن دانش در زمینه هوانوردی از ویژگی‍های اصلی شغل خلبانی است و تمامی تلاش شما جوانان باید بالا بردن بهره‍وری کاری در سورتی‍های پروازی باشد.
وی تأکید کرد: پوشیدن لباس خلبانی روحیه و شجاعت بزرگانی همچون امیر برات پور، شهید بابایی، شهید دوران، شهید خلعتبری، شهید اردستانی و دیگر بزرگان عرصه پروازی را می‌خواهد که با خالی نکردن میدان و شجاعت مثال زدنی، حماسه‌های دوران دفاع مقدس را آفریدند.

نصیرزاده تصریح کرد: فلسفه شغل خلبانی قابل وصف نیست و توصیه من به تمامی شما خلبانان جوان پایداری در کارها، استقامت داشتن، همت و تلاش مضاعف و چشم دوختن به اهداف دوردست است و هیچ گاه امید خود را از دست ندهید و با روحیه بالا کار‌های خود را پیگیری کنید.
 
فضای مجازی تهدیدی ویرانگر و جنگ تمام عیار
فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر به تهدیدات روزافزون فضای مجازی، اضافه کرد: فضای مجازی تهدیدی ویرانگر و جنگ تمام عیاری است که کانون خانواده را هدف گرفته است و تهدیدی بسیار جدی برای باور‌های انسان به شمار می‌رود که لزوم آموزش درست و شیوه بهره برداری صحیح از این فضا بیش از پیش ضروری است.
مراسم دانش آموختگی خلبانان اف ۴ نیروی هوایی ارتش، با حضور امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده، حجت الاسلام قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی و جمعی از مسئولان و فرماندهان این نیرو در پایگاه هوایی شهید نوژه برگزار شد.