یکی از سوالات بسیار مهمی که همه افراد را مطرح می کند این است که چگونه همچون افرادی نظیر کوین ترودو، می توان با سرعت بیشتری پول به دست آورد و درآمد و حقوق خود را به طرز چشمگیری افزایش داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قانون جذب پول

بدون هیچ شک و تردیدی بهترین و خاص ترین روشی که به شما کمک می کند تا بتوانید با سرعت بیشتری اقدام به کسب درآمد کرده و سطح مالی خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید استفاده از قانون جذب پول و مباحث گفته شده در کتاب راز است. در این مطلب قصد داریم تا بیان کنیم که قانون جذب چیست و سپس نگاهی به این قانون انداخته و در رابطه با روش های جذب پول توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا نگاهی به این قانون انداخته و در رابطه با روش های آن توضیحاتی را ارائه دهیم.

قانون جذب چیست

به عنوان اولین موضوع بهتر است تا نگاهی به بخش اول قانون جذب پول انداخته و در رابطه با کلیت قانون جذب و مباحث بیان شده در کتاب راز صحبت کنیم.

 اگر بخواهیم در این زمینه توضیحاتی را ارائه دهیم باید گفت که قانون جذب یکی از قوانین ثابت در جهان بوده که همیشه و در همه جا در حال اعمال است. در پاسخ به این سوال مهم که قانون جذب چیست باید گفت که این قانون به این شکل است که اگر شما پالس ها و ارتعاشات مثبتی را به سمت خارج و کائنات ارسال کنید، می توانید انرژی مثبت را از کائنات دریافت کرده و در مسیر موفقیت قدم بردارید. در واقع بر اساس کتاب راز، ذهن شما در هر لحظه می تواند یا افکار مثبت تولید کرده و یا افکار منفی به وجود بیاورد.

قانون جذب بیان می کند که هرچه تولید افکار مثبت شما افزایش پیدا کند، کائنات به شما برای رسیدن به اهداف تان کمک خواهد کرد و می توانید از این روش برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.امروزه قانون جذب محبوبیت بسیار زیادی در بین همه افراد پیدا کرده است و پس از انتشار کتاب راز نیز شاهد افزایش محبوبیت این قانون در بین مردم هستیم. نکته مهم این است که اشخاص موفق بسیار زیادی نظیر کوین ترودو توانستند با استفاده از این قانون در مسیر موفقیت قدم برداشته و به اهداف خود دست پیدا کنند.

نکته مهم این است که به هیچ عنوان نباید از قانون جذب را دست کم بگیرید و از آن غافل شوید، چرا که بی توجهی به این قانون و رعایت نکردن نکات آن باعث می شود تا کائنات پالس ها و ارتعاشات منفی را وارد زندگی شما کرده و نتوانید به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنید.

روش جذب پول با قانون جذب

قانون جذب پول

یکی از مهم ترین مصادیق قانون جذب برای به دست آوردن ثروت و پول است. در واقع اگر شما اصول قانون جذب را دانسته و آن ها را در زندگی خود پیاده کنید، مطمئنا می توانید زمینه ثروتمند شدن خود را فراهم کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای استفاده از قانون جذب پول شما باید احساس خوبی در هنگام کار داشته باشید و در واقع شغلی را برای خود انتخاب کنید که در آن احساس رضایت فراوانی دارید.

سپس می توانید با استفاده از نکات گفته شده و ارسال پالس های مثبت به کائنات زمینه افزایش درآمد و جذب پول را به طرز چشمگیری افزایش دهید. همین موضوع است که به شما کمک می کند تا در زندگی و شغل خود موفق شده و بیش از گذشته اقدام به جذب پول کنید. یکی از مهم ترین افرادی که با استفاده از این قانون توانست به موفقیت چشمگیری و ثروت فوق العاده ای دست پیدا کند، کوین ترودو است.

روش استفاده از قانون جذب پول

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که کل فلسفه قانون جذب بر اساس ذهنیت مثبت در مغز است و در صورتی که مغز شما شروع به ارسال پالس ها و ارتعاشات مثبت کند، مسیر رسیدن به اهداف برای شما هموار تر از گذشته خواهد شد. یکی از مهم ترین سوالاتی که مطرح می شود این است که چگونه باید ذهن خود را برای جذب پول آماده کرده و در واقع از قانون جذب استفاده کنیم؟ در این بخش قصد داریم تا مهم ترین اقداماتی که به شما کمک کند تا در مسیر جذب پول قدم بردارید را معرفی کرده و در رابطه با آن ها صحبت کنیم.

موفقیت های مالی گذشته خود را مرور کرده و به آن ها توجه کنید

اولین قدم و گام برای استفاده از قانون جذب پول این است که ذهن خود را در رابطه با کسب درآمد و ثروتمند شدن مثبت نگهدارید.  به همین دلیل افرادی که در حوزه جذب پول فعالیت می کنند، پیشنهاد می دهند که به موفقیت های مالی گذشته خود توجه بسیار زیادی داشته و آن ها را مرور کنید. بر اساس مفاهیم گفته شده در کتاب راز، انجام این کار باعث می شود تا ذهنیت مثبتی برای شما شکل گرفته و ذهن شما پالس های مثبتی به کائنات ارسال کند.  مثبت نگه داشتن ذهن و بررسی این موفقیت ها باعث می شود تا وجود شما سراسر آماده برای رسیدن به موفقیت و ثروت بیشتر شود.

سعی کنید تا همواره موفقیت های مالی گذشته خود را مرور کرده و همچنین می توانید با یادداشت کردن آن ها خاطرات خوب این موفقیت های مالی را همواره زنده نگه دارید.  نکته مهمی که باید بدانید این است که بسیاری از افراد پس از رسیدن به یک موفقیت مالی به سرعت دچار تکرار و کلیشه شده و همین مسئله باعث می شود تا اهمیت آن موفقیت مالی از چشم آن ها بیافتد.

 این موضوع سبب می شود تا رفته رفته مغز از حالت مثبت خود خارج شده و به حالت خنثی و یا حتی منفی برود. به همین دلیل به هیچ عنوان نباید موفقیت های مالی گذشته خود را فراموش نکنید و تلاش کنید تا همواره آن ها را به یاد آورده و بررسی کنید که انجام چه کارهایی باعث شده تا شما به این موفقیت دست پیدا کنید.

استفاده از جملات مثبت و تاکیدی فراموش نکنید

جذب ثروت

برای داشتن یک ذهن پولساز و مثبت گرا باید ورودی های مثبتی به نسبت به پول و ثروت را وارد ذهن خود کنید. برای این کار بهتر است از جملات و عبارات تاکیدی مثبت استفاده کنید. نکته مهم این است که کلمات در قانون جذب قدرت بسیار زیادی دارند و در صورتی که شما بتوانید از جملات و عبارات مثبت استفاده کنید، رفته رفته احساس خوبی در وجود شما شکل گرفته و درصد و حجم پالس های مثبتی که ذهن شما به بیرون ارسال می کند، افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

شکرگزاری روزانه داشته باشید

یکی دیگر از روش های بسیار مهم برای داشتن یک ذهن پولساز و مثبت گرا، شکرگزاری روزانه است. در این روش شما با ارسال کردن ارتعاشات و پالس های مثبت بابت نعمت هایی که دارید، احساس خوبی در خود ایجاد می کنید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم تا روزانه زمانی را برای شکرگزاری مشخص کرده و احساسات خوب خود را در این زمان بروز دهید. به عنوان مثال می توانید هر روز صبح وقتی از خواب بیدار می شوید، شروع به شکر گذاری کنید.

منبع: کوین یار